Rozpoczynając aranżację wnętrza, kluczową rolę odgrywa wybór odpowiednich mebli, które nie tylko będą wizytówką pomieszczenia ale przede wszystkim będą naturalne i ponadczasowe – tu, najlepiej sprawdzają się meble drewniane. Meble z drewna stały się obecnie produktami pożądanymi, spośród których największą popularnością cieszą się meble sosnowe.

Jak łóżko, to tylko z drewna!

Któż z nas nie marzy o przytulnej sypialni pełnej naturalnych barw i materiałów? Strzałem w dziesiątkę będzie łóżko sosnowe, które jest

Komoda sosnowa

idealne dla alergików, ponieważ nie powoduje zawirowań kurzu, dzięki swym właściwościom elektrostatycznym, a odpowiednio dobrany materac zagwarantuje bezpieczny i błogi sen. Doskonałym wyborem będzie łóżko drewniane z pojemnikiem na pościel, w którym w szybki sposób schowamy pościel, pledy, ubrania, zabawki czy inne przedmioty, które warto mieć pod ręką a niekoniecznie chcemy trzymać je na widoku. Meblem niezbędnym w tak zaaranżowanej sypialni będą również sosnowe szafki nocne, pojemna komoda, drewniana szafa a jeżeli miejsce pozwala, również stylowa sosnowa toaletka niezbędna każdej kobiecie dbającej o swoją urodę.

Dobra jakość w dobrej cenie

Meble sosnowe osiągnęły taką popularność również dzięki swojej cenie, która jest kilkukrotnie niższa od tych produkowanych z dębu czy buku, na cenę drewna sosnowego wpływa również jego dostępność. Sosna jest drewnem miękkim, natomiast przy odpowiednim zabezpieczeniu i pielęgnacji przetrwa wiele lat intensywnego użytkowania. Niewątpliwie o sosnowe komody, stoły, regały czy szafy najlepiej jest zaopatrzyć się u producenta, tu bowiem mamy pewność, że kupujemy produkt najwyższej jakości w najniższej cenie, bez pośredników. Można wręcz pokusić się o stwierdzenie, że kupujemy produkt z „pierwszej ręki”. Dodatkową zaletą mebli sosnowych jest możliwość zamówienia ich w stanie surowym prosto od producenta i wybarwienia ich samodzielnie w wybranym kolorze, np. z palety RAL. Jednak obecnie oferta kolorów wybarwień u producentów mebli jest na tyle bogata, że z łatwością każdy znajdzie coś dla siebie.

Z domu dziadków

O jakości i trwałości mebli sosnowych świadczyć może fakt, że do dziś przetrwały one w domach naszych dziadków. Co ciekawe, takie meble czasem są dużo bardziej wartościowe niż te świeżo wykonane. Pięknie zdobione kredensy, szykowne regały, pojemne bieliźniarki czy stoły z dekoracyjnie toczonymi nogami, nawet te, na których swój ślad zostawił czas w postaci ubytków w drewnie, uszkodzeń czy dziurek po kornikach. Dziś prezentują się podwójnie pięknie ze względu na wciąż żyjący materiał jakim jest drewno oraz swoją historię. Na targach staroci z pewnością znajdziemy takie perełki, które często przy odrobinie pracy przeistoczą się w prawdziwe skarby.

Meble sosnowe to najczęściej kupowane meble drewniane a ich popularność nieustająco rośnie. Sosnowe meble dedykowane są dla tych, którzy potrzebują bezpośredniego kontaktu z naturą. Decydując się na zakup łóżka, stołu czy komody sosnowej pozwalamy sobie na odrobinę luksusu, wprowadzając do pomieszczenia jednocześnie aromatyczny żywiczny zapach, spokój i ciepło.

Meble sosnoweMeble sosnoweMeble sosnoweMeble sosnoweMeble sosnoweMeble sosnoweMeble sosnoweMeble sosnoweMeble sosnowe rustykalneMeble sosnowe (komoda).Meble sosnoweMeble sosnoweMeble sosnoweMeble sosnoweMeble sosnoweMeble sosnoweMeble sosnoweMeble sosnoweMeble sosnoweMeble sosnoweMeble sosnoweMeble sosnoweMeble sosnoweMeble sosnoweMeble sosnoweMeble sosnoweMeble sosnoweMeble sosnoweMeble sosnoweMeble sosnoweMeble sosnoweMeble sosnoweMeble sosnoweMeble sosnoweMeble sosnoweMeble sosnoweMeble sosnoweMeble sosnoweMeble sosnowe