Drodzy Klienci, do realizacji Waszych zamówień wrócimy 3 czerwca. Przepraszamy za niedogodności!

INFOLINIA: 601 316 615

Brak produktów w koszyku.

Zasady zwrotu towaru


Termin odstąpienia od umowy

Każdemu Klientowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od daty otrzymania towaru bez podawania przyczyny oraz bez ponoszenia dodatkowych kosztów za wyjatkiem:

- kosztów transportu rzeczy przekraczającej najtańszy zwykły koszt transportu, który jest oferowany przez naszą firmę,

- kosztów odesłania zwracanej rzeczy do przedsiębiorcy,

- kosztów już spełnionej usługi, jeśli została częściowo wykonana przed odstąpieniem.

Termin odstąpienia od umowy - 14 dni, liczony jest od dnia, w którym Klient nabył rzeczy bądź też osoba trzecia - inna niż przewoźnik ale wskazana przez Klienta, weszła w posiadanie rzeczy.

Aby zachować termin odstąpienia od umowy, wystarczy, by Klient przesłał takową informację - dotyczącą wykonania przysługującego prawa przed upłynięciem terminu 14 dni.

Forma odstąpienia od umowy

W przypadku, gdy Klient chce odstapić od umowy , powinien poinformować o tym firmę Seart - Anna Sekuła Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowo - Produkcyjne z siedzibą w Kotlicach 103, 26-020 Chmielnik, tel. kontaktowy 601 316 615, e-mail: sklep@seart.pl Klient o odstąpieniu od umowy informuje w drodze jednoznacznego oświadczenia, może być to pismo wysłane pocztą na adres: Anna Sekuła Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowo - Produkcyjne "SEART", Kotlice 103, 26-020 Chmielnik bądź też poprzez e-mail: sklep@seart.pl

Odstąpienie od umowy może odbyć się również przy wykorzystaniu wzoru formularza odstąpienia od umowy, który Klient może wypełnić i przesłać na powyższy adres. Formularz odstąpienia od umowy dostępny jest pod adresem  https://www.seart.pl/download/wzor_odstapienia_od_umowy.pdf.. Po skorzystaniu przez Klienta z tej formy odstąpienia od umowy, nasza firma prześle niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy za pomocą poczty elektronicznej.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od umowy, Klient otrzymuje zwrot tylko wpłaconej gotówki, wyłaczając inne dodatkowe koszty, które wynikają z wybranego przez Klienta sposobu dostarczenia produktu.  Zwrot gotówki następuje w terminie do 14 dni, od dnia poinformowania przez Klienta o decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy. Zwrot płatności odbywa się przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Klienta użyte w pierwotnej transakcji. Istnieje możliwość zwrotu gotówki również w innej formie i nie są związane z tym żadne dodatkowe opłaty ze strony Klienta.

 

 

 

 

1