Do końca promocji pozostało . Kliknij TUTAJ aby przejść do promocji.

INFOLINIA: 601 316 615

Brak produktów w koszyku.

Witryna sosnowe

Witryny sosnowe – jakie wybrać?

Z perspektywy przechowywania, a także ekspozycji przedmiotów w przestrzeni świetnym rozwiązaniem mogą się niejednokrotnie okazać witryny sosnowe. Są one funkcjonalne, a jednocześnie estetyczne. Jasne modele takiego wyposażenia to wspaniała propozycja do wnętrz utrzymanych w stylu skandynawskim, który stawia na elegancję i prostotę. Z kolei ciemne odcienie drewna to bardzo ciekawe rozwiązanie w przypadku przestrzeni urządzonych zgodnie z założeniami stylu rustykalnego, który kojarzy się ze swojskim i tradycyjnym klimatem. Przy wyborze witryn sosnowych bez wątpienia bardzo ważnym aspektem jest ich rozmiar, a także pojemność. Należy bowiem poszukiwać modeli dopasowanych do indywidualnych potrzeb o charakterze użytkowym.

Witryna sosnowa – dlaczego warto?

Witryna sosnowa bez wątpienia ma w sobie ogromny potencjał i kojarzy się z naturalnością. Poza tym może ono odegrać bardzo ważną rolę w kreowaniu atmosfery danego pomieszczenia. Witryny drewniane to bardzo ciekawa propozycja do salonu, sypialni, czy też jadalni. Meble z drewna mogą być niejednokrotnie użytkowane latami, co ma duże znaczenie z perspektywy funkcjonalnej, a także budżetowej. Dodatkowo warto pamiętać o tym, że surowiec, o którym mowa, jest prosty w modyfikacji, co pozwala na wprowadzanie zmian, a także personalizację wykorzystywanych modeli. W przypadku wyposażenia drewnianego często stosunek między jakością a ceną produktów prezentuje się naprawdę bardzo atrakcyjnie. Z pewnością może to być nieraz wspaniałe rozwiązanie w wielu rozmaitych aranżacjach.

 
 • Witryna drewniana trzypoziomowa Rustyk

  PROMOCJA -10%
  W MAGAZYNIE
  Witryna przyjechała, jest przepiękna. Jedyne, co nie pozwoliło mi do końca cieszyć się meblem to fakt, że wewnątrz witryny nie było ćwieków, na których miałaby trzymać się jedna z półek. Niby drobiazg, ale nie trzymam w domu takich ćwieków, ani sama ich nie wbiję. Pan złota rączka przyszedł dziś i zainkasował za ten drobiazg 40 zł. No i dostawa, która zapowiedziała się mailowo w godzinach 18-20, a przyjechali o 13.00. Ale już wszystko stoi ogarnięte i jest to naprawdę przepiękny mebel.

  4 116,00 zł

  3 704,40 zł

 • Witryna drewniana z szufladą Rustyk

  PROMOCJA -10%
  W MAGAZYNIE
  Solidnie wykonany, dodaje uroku każdemu wnętrzu, piękne drewno

  4 116,00 zł

  3 704,40 zł

 
1