Wendy - Drewniane meble dla dzieci

 
ramka

Kolekcja mebli Wendy to wyjątkowe łóżka bukowe oraz meble dziecięce najwyższej jakości, odznaczające się ponadprzeciętną funkcjonalnością i niezawodnością. Łóżka parterowe, piętrowe i z antresolą pozwolą na zagospodarowanie idealnej przestrzeni dla młodszych i starszych dzieci. Wygodne łóżko, ergonomiczne biurko, zgrabna szafka nocna, stabilny regał i pakowna komoda to zestaw, który umożliwi stworzenie wygodnej przestrzeni do nauki, zabawy i wypoczynku.

 
 

Piękne i bajkowe łóżka dziecięce będą najkorzystniejszym rozwiązaniem do organizacji przestrzeni, w której Twoje dziecko poczuje się pewnie i bezpiecznie. Solidnie wykonane, funkcjonalne i charakteryzujące się dbałością o każdy szczegół meble pozwolą na odpowiedni rozwój, naukę i organizację wielu zabaw.

Kolekcja Wendy to meble wykonane z drewna bukowego dostępne w wariancie bezbarwnym, białym oraz lakierowanym.

Łóżka dziecięce w formie antresoli to również możliwość na demontaż i organizację zwykłego łóżka parterowego.

Spokojny i wygodny sen to gwarancja bezproblemowego odpoczynku każdego dziecka. Proponowane przez nas łóżka w wariancie z baldachimem przeniosą je w świat tajemniczych i bajkowych zabaw, tworząc przestrzeń, która zachwyci swoją unikalnością oraz wzbudzi ogromne zainteresowanie u dziecka, niezależnie od wieku.