INFOLINIA: 601 316 615

Brak produktów w koszyku.

Stoły drewniane do salonu

 
 • Stół drewniany Dinette 12

  RATY 0%
  3 346,00 zł
 • Stół drewniany Dinette 19

  RATY 0%
  3 119,00 zł
 • Stół drewniany z metalowymi nogami Dinette 25

  RATY 0%
  2 316,00 zł
 • Stół drewniany Dinette 21

  RATY 0%
  3 249,00 zł
 • Stół drewniany Dinette 17

  RATY 0%
  2 860,00 zł
 • Stół drewniany okrągły CARY 1

  RATY 0%
  5 062,00 zł
 • Stół Drewniany Dinette 9

  RATY 0%
  1 854,00 zł
 • Stół drewniany Dinette 11

  RATY 0%
  2 843,00 zł
 • Stół drewniany z metalowymi nogami Dinette 24

  RATY 0%
  2 103,00 zł
 • Stół drewniany Dinette 7 - 180x80

  PROMOCJA -15%
  RATY 0%

  1 690,50 zł

  1 436,96 zł

 • Stół drewniany Dinette 10

  RATY 0%
  1 394,00 zł
 • Stół Drewniany Dinette 9 - WYPRZEDAŻ

  PROMOCJA -10%
  W MAGAZYNIE
  RATY 0%

  1 854,00 zł

  1 668,60 zł

 • Stół drewniany Dinette 27

  RATY 0%
  4 338,00 zł
 • Stół drewniany Dinette 22

  RATY 0%
  2 907,00 zł
 • Stół drewniany Dinette 18

  RATY 0%
  3 356,00 zł
 • Stół drewniany Dinette 23

  RATY 0%
  2 812,00 zł
 • Stół drewniany Dinette 7

  RATY 0%
  Już od: 1164,00 zł
 • Stół drewniany Dinette 20

  RATY 0%
  3 379,00 zł
 
1

Stoły drewniane do salonu – jakie są ich zalety?

Wykorzystując stoły drewniane do salonu, można niejednokrotnie tworzyć bardzo ciekawe kompozycje. Takie wyposażenie jest bardzo stylowe – może się ono w wielu przypadkach kojarzyć z przytulnym klimatem, a zatem można je zastosować w procesie budowania przyjaznej atmosfery w pomieszczeniach. W przypadku przestrzeni salonowej jest to niewątpliwie bardzo ważne, ponieważ to właśnie tam niejednokrotnie wypoczywa się, czy też spędza czas z bliskimi na rozrywce. Dodatkowo drewno to materiał prosty w modyfikacji, co sprawia, że można je personalizować. Zagadnienie to nie pozostaje bez znaczenia dla osób, które lubią dosyć często wprowadzać pewne modyfikacje do wystroju posiadanej przestrzeni. Z praktycznego punktu widzenia z pewnością warto zdawać sobie sprawę z faktu, że drewno to surowiec wytrzymały i trwały. Pozwala to nieraz na jego długoterminową eksploatację. Raz zakupione stoły drewniane do salonu mogą później służyć w innych tworzonych aranżacjach przez wiele lat. Zarówno prostokątny, jak i okrągły, czy też owalny stół okazać się może bardzo ciekawym pomysłem.

Stoły z drewna do salonu – jakie aranżacje są popularne?

Ze względu na to, że omawiany surowiec jest dosyć uniwersalny, stoły drewniane do salonu mogą znaleźć zastosowanie w naprawdę różnorodnych zestawieniach. Możliwości w tym zakresie są naprawdę szerokie. Takie wyposażenie może się świetnie prezentować w stylistyce nowoczesnej, czy też skandynawskiej. Niejednokrotnie stawia się tutaj na jasne barwy oraz przytulną atmosferę, a także na prostotę. Eleganckie stoły mogą być wspaniałym uzupełnieniem pomieszczeń urządzonych w taki sposób. Propozycje o dekoracyjnym charakterze mogą być przydatną opcją do wystroju klasycznego, w którym nieraz wykorzystuje się nawiązania do dawnych lat. Ważne jest to, aby przeanalizować swoje preferencje i ustalić, czy chce się wykorzystać stół jako urozmaicenie aranżacji, czy też jako element wyposażenia dosyć delikatny pod kątem wizualnym.

Drewniane stoły do salonu – jakie materiały są często używane?

Stoły drewniane do salonu wykonane precyzyjnie z dębu, sosny, czy też świerku to bardzo funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu wyposażenie. Podczas doboru mebli do urządzanych pomieszczeń jednym z istotnych zagadnień, które należy brać pod uwagę, są koszty. Planowanie własnego budżetu jest bez wątpienia kwestią, której nie można bagatelizować. Stoły drewniane do salonu niejednokrotnie mają do zaoferowania wysoką jakość oraz bardzo atrakcyjne ceny. Ich wykorzystanie we wnętrzu może być świetnym rozwiązaniem, nad którym warto się szczegółowo zastanowić.

Stół drewniany do salonu – z czym można go połączyć?

Istnieją różnorodne zestawienia, w których stoły drewniane do salonu mogą się naprawdę świetnie prezentować. Z pewnością dobrym pomysłem mogą okazać się tutaj wykonane z drewna meble przeznaczone do przechowywania posiadanych rzeczy takie jak chociażby komody, witryny, czy też regały. Ważne jest jednak to, aby zadbać o dopasowanie kolorystyczne poszczególnych elementów wyposażenia, gdyż aranżacja powinna być spójna pod tym kątem. Ciekawą opcją we wnętrzach mogą okazać się również stoły drewniane do salonu z metalowymi nogami – jest to kontrastowe zestawienie, które może bez wątpienia wyglądać intrygująco. W przypadku wykorzystania takich modeli w opracowywanej aranżacji dobrym pomysłem może okazać się wprowadzenie również innych metalowych elementów do wystroju. Podczas gdy drewno może mieć nieraz wpływ na budowanie przytulnego klimatu we wnętrzu, metal w wielu przypadkach kojarzyć się może z nieco surową atmosferą.