INFOLINIA: 601 316 615

Brak produktów w koszyku.

Drewniane stoły do kuchni

Podczas urządzania posiadanej przestrzeni kuchennej wybór stołu bez wątpienia odgrywa jedną z kluczowych ról. Ważne jest tutaj to, aby przeanalizować dokładnie swoje potrzeby dotyczące powierzchni użytkowej wyposażenia oraz umiejętnie dopasować meble do dostępnego metrażu. Stoły drewniane do kuchni okazać się mogą bardzo praktycznym rozwiązaniem. Można postawić tu na kształt prostokątny, owalny, czy też okrągły w zależności od osobistych preferencji. Takie wyposażenie ma wiele do zaoferowania zarówno w sferze funkcjonalnej, jak i estetycznej. Drewniane stoły do kuchni mogą być naprawdę świetnym pomysłem w rozmaitych aranżacjach.

 
 • Stół drewniany woskowany Rustyk 1

  W MAGAZYNIE
  RATY 0%
  Już od: 2085,00 zł
 • Stół drewniany rozkładany Dinette 8

  RATY 0%
  1 926,00 zł
 • Stół drewniany Vintage

  RATY 0%
  Już od: 1558,00 zł
 • Stół Drewniany Dinette 9

  RATY 0%
  1 854,00 zł
 • Stół drewniany PORTLAND 1

  RATY 0%
  5 600,00 zł
 • Stół drewniany dębowy okrągły PORTLAND 2

  RATY 0%
  3 398,00 zł
 • Stół drewniany TAMPA 1

  RATY 0%
  5 282,00 zł
 • Stół drewniany Dinette 2

  RATY 0%
  2 944,00 zł
 • Stół industrialny TEXAS 7

  PROMOCJA -34%
  W MAGAZYNIE
  RATY 0%

  6 415,00 zł

  4 233,64 zł

 • Stół drewniany dębowy okrągły PORTLAND 4

  RATY 0%
  2 942,00 zł
 • Stół drewniany dębowy okrągły PORTLAND 3

  RATY 0%
  3 986,00 zł
 • Stół drewniany okrągły CARY 1

  RATY 0%
  5 062,00 zł
 • Stół drewniany JODEŁKA CLASSIC 2

  W MAGAZYNIE
  RATY 0%
  Już od: 2765,00 zł
 • Stół drewniany TAMPA 2

  RATY 0%
  6 575,00 zł
 
1

Stoły drewniane do kuchni – jakie są ich zalety?

Podczas urządzania przestrzeni niejednokrotnie bardzo ciekawym rozwiązaniem zarówno od strony wizualnej, jak i praktycznej mogą się okazać stoły drewniane do kuchni. W przestrzeni przeznaczonej do spożywania posiłków i wspólnego spędzania czasu z bliskimi mogą być one świetnym rozwiązaniem, gdyż drewno niejednokrotnie kojarzy się z przytulną atmosferą. Jednocześnie materiał ten jest bardzo atrakcyjną opcją z perspektywy użytkowej. Ma on bowiem do zaoferowania dużą wytrzymałość i trwałość, która w wielu przypadkach pozwala na długoterminowe eksploatowanie wskazanego surowca w aranżacji. Ponadto dobrze jest być świadomym tego, że drewno jest proste w modyfikacji. Dzięki temu można dość łatwo je personalizować. Dla tych, którzy lubią eksperymentować z wystrojem przestrzeni kuchennej, może to być bardzo istotna informacja. Niejednokrotnie starannie wykonane stoły drewniane do kuchni są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Aspekt ten jest istotny z punktu widzenia planowania swojego budżetu. Choć nie należy kierować się wyłącznie kosztami, gdyż ważny jest całokształt parametrów wyposażenia, są one bez wątpienia jednym z zagadnień, które trzeba podać wnikliwej analizie. Stosunek jakości do ceny powinien być skrupulatnie weryfikowany.

Stoły z drewna do kuchni – jakie aranżacje są popularne?

Stoły drewniane do kuchni można wykorzystywać w różnorodnych aranżacjach. Wiele zależy tutaj od wybieranych modeli. Możliwości są naprawdę szerokie. W przypadku wnętrz industrialnych świetnie sprawdzić się może model z metalowymi nogami, gdyż zestawienie takie ma kontrastowy charakter i wygląda bardzo efektownie. W aranżacjach rustykalnych można stawiać na modele dekoracyjne, gdyż stylistyka ta skupia się na wystawności i swojskości, a także nawiązaniach do tradycji. Podobnie jest z wystrojem klasycznym. Z kolei w odniesieniu do wnętrz nowoczesnych, świetnie sprawdzić się mogą stoły drewniane do kuchni, które stawiają na prostotę i elegancję. Doskonałym pomysłem mogą być tutaj jasne odcienie.

Drewniane stoły do kuchni – jakie materiały są często używane?

Do produkcji omawianych elementów wyposażenia nieraz wykorzystywane jest drewno mango, dębowe, świerkowe, czy też sosnowe. Stoły drewniane do kuchni mogą być również wyposażone w metalowe nogi. Warto być świadomym tego, że zarówno metal, jak i drewno to bardzo solidne materiały, które mogą być w wielu przypadkach eksploatowane przez długi czas. Należy zdawać sobie sprawę z faktu, że metal jest surowcem, który może wzbudzać skojarzenia z surowością i wyglądać bardzo stylowo w przestrzeni.

Stół drewniany do kuchni – z czym można go połączyć?

Podczas urządzania wnętrza należy dbać o spójność kompozycyjną aranżacji. Dodatkowo trzeba zdecydować, czy ma się ochotę na eksperymentowanie, czy też chce się skupić na prostych i subtelnych zestawieniach. Określenie założeń na początku może być bardzo pomocnym posunięciem. Stoły drewniane do kuchni bez wątpienia mogą świetnie wyglądać z krzesłami tapicerowanymi, na których można wygodnie usiąść do spożywania posiłków, czy też rodzinnych lub przyjacielskich rozmów. W przypadku wykorzystania stołu wyposażonego w metalowe nogi warto zatroszczyć się o obecność innych elementów wykonanych z tego surowca w przestrzeni kuchennej. Wówczas poszczególne części wystroju nawiązują wzajemnie do siebie, co jest bardzo istotną kwestią. Podczas doboru mebli z pewnością istotną rolę odgrywa wyczucie estetyczne, choć kwestie funkcjonalne również nie powinny być pomijane w całościowym procesie. Potrzebne jest więc tutaj bez wątpienia kompleksowe podejście do wyborów dotyczących wyposażenia.