INFOLINIA: 601 316 615

Brak produktów w koszyku.

Program Partnerski - FAQ


Program partnerski

Co można sprzedawać w ramach Programu Partnerskiego?

Wszystkie produkty obecnie sprzedawane w naszym sklepie.

Jak polecać nasze produkty na swojej stronie?

Możesz skorzystać z gotowych bannerów lub wygenerować link polecający. Skopiowany kod należy wkleić do dokumentu HTML/PHP/ASP twojej strony, w miejsce gdzie ma zostać wyświetlony na stronie.

Gdzie mogę zamieszczać materiały promocyjne graficzne i tekstowe?

Nie ograniczamy miejsc ani sposobów zamieszczania linków partnerskich, jednak nie mogą one naruszać ani regulaminu systemu partnerskiego, ani regulaminu serwisu, na którym zamieszczono odnośnik.

Czy muszę aktualizować materiały promocyjne?

Jeśli podajesz ceny lub dodatkowe informacje należy sprawdzać ich zgodność ze stanem obecnym. Jeśli np. twój link poleca produkt, który przestał być już sprzedawany, co prawda będzie działał dalej, będzie on jednak odsyłał do głównej strony sklepu.

Jeśli osoba odwiedzająca moją stronę www kliknie w banner lub link polecający promujący produkt X, a zamówi i kupi inny produkt, to dostanę prowizję?

Tak. Dopóki produkt będzie dostępny, nie jest ważne w który banner klient kliknie – ważne, żeby transakcja doszła do skutku.

Dostępne bannery mi nie odpowiadają, czy mogę dostać banner o innym rozmiarze lub formacie?

Niestety ilość gotowych formatów reklam graficznych jest ograniczony, jednak jeśli będzie pojawiać się sporo zapytań dotyczących danego formatu/tematu postaramy się na bieżąco uzupełnić naszą bazę o wymagany format.

Zachęcamy do tworzenia własnych kreacji graficznych, które można wbudować w strukturę swojej strony - jedynym ograniczeniem jest format linku odsyłającego, materiały graficzne można pobrać poprzez menu "Utwórz twój własny link"

Czy mogę umieścić materiał graficzny (swf/jpg/gif) na swojej stronie?

Tak, jednak należy liczyć się z tym, że statystyki wyświetleń w programie partnerskim nie będą poprawnie generowane dla takiego obiektu.

Czy mogę sam redagować teksty i materiały reklamowe?

Tak, pamiętając jednak iż tekst lub materiał reklamowy muszą być zgodne z zawartym w opisie produktu, nie naruszający także norm społecznych i regualminu sklepu i systemu partnerskiego. Należy pamiętać, iż system jest oparty na zadowoleniu klienta, który zamówi i zapłaci za towar, a nie na ilości odsłon (ilości klików) odsyłającego do danego produktu. Obiecywanie gruszek na wierzbie, wprowadzanie w błąd potencjalnego poleconego nie jest najlepszą metodą na prowadzenie skutecznej i rentownej współpracy.

Czy mogę pobrać opis oferty, materiały reklamowe lub bannery w języku angielskim?

W tej chwili nie, ale nie wykluczamy stworzenia takiej opcji w przyszłości.

Po zainstalowaniu kodu bannera nie pojawia się on na mojej stronie.

Najprawdopodbniej oprogramowanie antywirusowe blokuje wyświetlenie bannera lub w przeglądarce zainstalowano oprogramowanie blokujące reklamy (np. AdBlock).

Gdzie mogę śledzić wyniki moich działań?

W panelu partnerskim prezentowane są statystyki, dzięki którym możesz monitorować wszystkie swoje działania. Dowiesz się: ilu użytkowników widziało Twoje reklamy, ilu w nie kliknęło oraz ile odwiedzin zostało zakończonych sprzedażą. Możesz na bieżąco śledzić swoje zarobki.

W wypadku, gdy twój polecony klient zrealizuje zamówienie otrzymasz email z wysokością nagrody jaka należy Ci się z danego polecenia.

Skąd wiadomo, że dana sprzedaż pochodzi z mojego polecenia?

Każdy Partner ma swój unikalny identyfikator, który jest umieszczony w materiałach reklamowych.

Ile mogę zarobić uczestnicząc w Programie?

To zależy tylko od czasu jaki poświęcisz na działania promocyjne, w żaden sposób nie ograniczamy wysokości nagrody jaką możesz otrzymać.

Czy mogę umieszczać reklamy i linki polecające na więcej niż jednej stronie?

Możesz umieszczać materiały na wielu stronach i w dowolnych formatach, jeśli tylko są zgodne z regulaminem programu a ich umieszczenie w danym miejscu nie narusza regulaminu forum lub serwisu.

Czy uczestnictwo w Programie jest płatne?

Nie, przystąpienie do Programu Partnerskiego nie wiąże się z żadną opłatą.

Kto jest organizatorem Programu Partnerskiego?

Organizatorem Programu Partnerskiego jest firma Anna Sekuła Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne "SEART" z siedzibą w Kotlicach 103, 26-020 Chmielnik, NIP: 6572432962, REGON: 292453318, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG).

Jak liczone są nagrody dla uczestników Programu Partnerskiego?

Nagroda liczona jest z 5% wartości transakcji netto dokonanych na stronie Sklepu przez Klientów poleconych przez Partnera, po zmianie statusu na dostarczony (klient otrzymał towar i nie skorzystał z ustawowych praw zwrotu towaru). W wartości transakcji nie uwzględnia się kosztu transportu.

Czy mogę nagrodę wymienić na produkt ze sklepu.

Tak, oczywiście.

Czy mogę kupić produkt zgłaszając się jako osoba polecona i będąc w Programie Partnerskim?

Zgodnie z regulaminem, nie można polecić sam siebie. W tym wypadku nagroda nie zostanie uznana.

Czy mogę liczyć na większy procent zysku z wartości transakcji?

Jeśli okaże się, iż ilość poleconych transakcji lub ich wartość odbiega od innych uczestników systemu z przyjemnością rozpoczniemy negocjacje z Partnerem określające inny sposób rozliczania się z zawartych transakcji lub też zmienimy sposób współpracy na korzystniejszy dla Partnera.

W jaki sposób następuje wypłata zarobionej przeze mnie prowizji?

Zgromadzona kwota nagrody może zostać przelana na konto partnera lub przekazana w inny sposób wskazany przez partnera, jednak z potrąceniem kosztów takiej operacji.

Od jakiej kwoty wypłacana jest prowizja?

Minimalny próg wypłaty nagrody wynosi 50 zł brutto.

Jakich formalności muszę dokonać aby otrzymać nagrodę?

Po otrzymaniu drogą elektroniczną (e-mail) informacji o wygenerowaniu pierwszego rozliczenia Partner zobowiązany jest dostarczyć Organizatorowi podpisaną umowę Partnerską.

Z kim, jako Partner, zawieram umowę?

Partnerzy zawierają umowy z firmą Anna Sekuła Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne "SEART" z siedzibą w Kotlicach 103, 26-020 Chmielnik, NIP: 6572432962, REGON: 292453318, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG).

Czy od dochodów z Programu płaci się podatki - jeżeli jestem osobą nie prowadzącą działalności gospodarczej?

W przypadku osób nie prowadzących działalności gospodarczej prowizja uzyskana w Programie jest kwotą brutto, natomiast kwota wypłacana Partnerowi to kwota netto, czyli pomniejszona o należną zaliczkę na podatek dochodowy oraz składki ZUS. Kwota należnych składek ZUS oraz zaliczki na podatek dochodowy z prowizji są przez nas przekazywane do ZUS oraz US. Należy pamiętać o uwzględnieniu prowizji jako dochodu przy rocznym zeznaniu podatkowym. Każdy Partner, któremu wypłacono prowizję, otrzyma stosowne druki.

Gdzie mogę złożyć reklamację?

Partnerzy mogą składać reklamacje za pomocą formularza kontaktowego, który dostępny jest w Koncie Partnera. Zgodnie z regulaminem reklamacje zostaną rozpatrzone w terminie nie przekraczającym 30 dni od złożenia.

1