Do końca promocji pozostało . Kliknij TUTAJ i sprawdź regulamin promocji

INFOLINIA: 601 316 615

Brak produktów w koszyku.

Półki drewniane bez szuflad

Półki drewniane do przedpokoju - jaką wybrać

Półki drewniane - niepozorne meble z litego drewna, które nie są nie tylko praktyczne, ale i zdobią nasze wnętrza. Możemy wykorzystać je praktycznie w każdym pomieszczeniu. Drewniane półki do przedpokoju są zazwyczaj niewielkie. Ich zadaniem jest stworzyć miejsce do odłożenia kluczy, portfela czy listu, który właśnie wyjęliśmy ze skrzynki. W holu i korytarzu również sprawdzą się półki ścienne drewniane.

Półki drewniane wiszące - jaki styl wybrać?

Tutaj oprócz drobiazgów możemy ustawić także niewielkie dekoracje. W salonie sprawdzą się białe półki na ścianę, które posłużą jako miejsce na rodzinne zdjęcia lub książki. Półki na książki to także niezbędny element pokoju młodzieżowego. Mogą być także pomocne w sypialni - jeśli przed snem lubimy sięgnąć po ulubioną lekturę warto pomyśleć o półkach wiszących.

Półki ścienne w różnych stylach - co oferujemy?

W naszej ofercie znajdują się drewniane półki w różnych stylach. Oferujemy zarówno półki w stylu retro, folkowym, prowansalskim jak i nowoczesnym. Półki z naszej oferty wykonane są z dbałością o najmniejszy detal. Do ich produkcji wykorzystywane jest wysokiej jakości lite drewno sosnowe, świerkowe, bukowe czy dębowe.

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

1