INFOLINIA: 601 316 615

Brak produktów w koszyku.

Od producenta do klienta


Zapytasz pewnie - dlaczego tak tanio ?

Czy wiesz, że na cenę, którą normalnie płacisz za meble składają się: koszty producenckie (tj. projektowanie, wykonanie, koszty nadprodukcji), dystrybucyjne (tj. magazynowanie, transport pomiędzy magazynami, hurtowniami i punktami sprzedaży) oraz oczywiście marże wszystkich pośredników. Dodatkowo dochodzą koszty reklamy ( katalogi, targi itp. )

Model sprzedaży

My robimy to inaczej

W Seart kupujesz bezpośrednio u producenta, unikając marż i kosztów związanych z tym wszystkim, co normalnie zachodzi pomiędzy etapem produkcji, a dostarczeniem nowych mebli do Twojego domu. Produkcję uruchamiamy dopiero, gdy złożysz zamówienie.

Tak więc w Seart jest:

- zero kosztów związanych z nadprodukcją,
- zero kosztów magazynowania.
- zero wysokich kosztów sklepowych,
- zero pośredników i ich marż.

Nie oszczędzamy na jakości

Nasze standardy jakości spełniają najwyższe wymogi, począwszy od dostaw materiału, po wykonanie i wykończenie. Starannie wyselekcjonowane drewno z Centralnej i północnej Europy, okucia z Niemiec i Austrii (Würth, Blum, Häfele), a najszlachetniejsze woski pszczele oraz oleje naturalne z Anglii.

Profesjonalna obsługa

U nas obsługuje Cię wyspecjalizowana załoga , która nie tylko doradza, ale również udziela kompleksowych informacji na temat produktów oraz zamówienia, od chwili jego przyjęcia, aż po dostawę.

Dostawa bezpośrednia

Dostawa bezpośrednio pod wskazany adres. Szybko, oszczędnie i bezpiecznie. Tu znowu tniemy koszty i co ważniejsze, ograniczamy do minimum ryzyko uszkodzeń i opóźnienia realizacji zamówienia. Zaraz po zapakowaniu nowe meble jadą wprost pod Twoje drzwi.

Warto jeszcze dodać, że nasze produkty są w wysokim stopniu wykonywane i wykańczane ręcznie. Nic nie zastąpi doświadczonych rąk i oczu przy pracy z takim surowcem jakim jest lite drewno. Dlatego wiemy, że oferujemy Tobie i Twojej rodzinie produkt najwyższej jakości. Gotowe meble wysyłamy bezpośrednio do Ciebie, unikając kosztów magazynowania, transportu oraz marż pośredników. Cały proces, od zamówienia do dostawy, trwa od 3 do 30 dni, dzięki czemu na nowe meble nie czekasz całymi miesiącami.

1