INFOLINIA: 601 316 615

Brak produktów w koszyku.

Łóżka bukowe

Łóżka bukowe to połączenie estetyki z klasyką. W efekcie powstała kolekcja mebli, która idealnie wpasuje się w każde pomieszczenie, bez względu na to, w jakim klimacie zostanie wyposażone. Wysoka jakość drewna, precyzyjne wykończenie i zachowane naturalne osłojenie. Bukowe łóżka charakteryzują się tym, że mimo masywności prezentują się maksymalnie elegancko, sprawiając, że każdy korzystający z nich będzie miał zapewniony spokojny sen. Łóżko bukowe to nie tylko propozycja do nowoczesnej sypialni, ponieważ z uwagi na klasyczny wygląd, z powodzeniem sprawdzi się ono w przeróżnych aranżacjach. Bukowe łóżko pasuje szczególnie dobrze do większych przestrzeni, ponieważ prezentuje się dość masywnie. Oczywiście z odpowiednimi dodatkami, można będzie sprawić, że wyda się znacznie lżejsze. Duże znaczenie ma aranżacja przestrzeni zwanej sypialnią, ponieważ od tego będzie zależał komfort późniejszego korzystania z niej. Bukowe Łóżko z drewna to odpowiedź na potrzebę estetyki i najwyższego komfortu. Łóżko drewniane, to gwarancja tego, że sypialnia będzie się prezentowała wspaniale, a spanie w nim będzie maksymalnie komfortowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania z całą ofertą łóżek. Jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo idealny produkt dla siebie.

 
 • Łóżko drewniane KENT 3 180x200

  RATY 0%
  5 466,00 zł
 • Łóżko drewniane KENT 4 160x200

  RATY 0%
  6 311,00 zł
 • Łóżko drewniane dębowe KENT 2 180x200

  RATY 0%
  5 328,00 zł
 • Łóżko drewniane KENT 4 180x200

  RATY 0%
  6 458,00 zł
 • Łóżko drewniane KENT 3 140x200

  RATY 0%
  5 007,00 zł
 • Łóżko drewniane KENT 3 160x200

  RATY 0%
  5 236,00 zł
 • Komplet łóżko drewniane dębowe z szafkami nocnymi KENT 2 180

  PROMOCJA -4%
  RATY 0%

  9 134,00 zł

  8 754,00 zł

 
1

FAQ

Łóżka drewniane bukowe – jakie posiadają zalety?

Nie ulega wątpliwości, że wykorzystanie w sypialni drewnianych mebli może być w wielu przypadkach bardzo interesującym rozwiązaniem. Ważnym zagadnieniem jest tutaj jednak umiejętny dobór wyposażenia, a także szczegółowe określenie indywidualnych potrzeb. Świetnym pomysłem w przestrzeni przeznaczonej do wypoczynku okazać się mogą niejednokrotnie łóżka drewniane bukowe. Takie wyposażenie ma wiele do zaoferowania zarówno pod kątem użytkowym, jak i estetycznym. Łóżka z litego drewna mogą prezentować się we wnętrzu stylowo i elegancko, co z pewnością nie pozostaje bez znaczenia. W licznych przypadkach są one bardzo wygodne w użytkowaniu. Bez wątpienia warto się zastanowić nad wykorzystaniem takich elementów wyposażenia w swojej aranżacji. Łóżka drewniane bukowe nieraz mogą zaoferować połączenie wysokiej jakości oraz atrakcyjnych cen, co z pewnością dobrze jest mieć na uwadze.

Łóżka bukowe drewniane – jakie aranżacje są popularne?

Dobrze jest być świadomym faktu, że drewno to materiał o dosyć uniwersalnym charakterze. Sprawia to, że może on znaleźć zastosowanie w różnorodnych kompozycjach. Daje to osobom zainteresowanym naprawdę szerokie możliwości w zakresie eksperymentowania i tworzenia intrygujących zestawień. Łóżka drewniane bukowe mogą się świetnie sprawdzić w pomieszczeniach urządzonych w stylu nowoczesnym. Kierunek ten stawia na minimalizm oraz subtelność. Nie oznacza to jednak, ze nie można opracowywać awangardowych oraz intrygujących kompozycji przy wykorzystaniu wyposażenia należącego do omawianej kategorii. Wszystko zależy tutaj od indywidualnego poglądu na to, jak ma prezentować się całokształt aranżacji posiadanej przestrzeni oraz od umiejętne doboru stosowanych rozwiązań. Jednym z kluczowych zagadnień jest tutaj bez wątpienia określenie własnej koncepcji w szczegółach – warto zrobić to na początku, aby wiedzieć, jakie ma się cele przy tworzeniu aranżacji.

Bukowe łóżka drewniane – jakie materiały są często używane?

Jak podpowiada sama nazwa, łóżka drewniane bukowe są wykonane z drewna bukowego. Precyzyjnie wykonane z wykorzystaniem tego materiału modele mogą świetnie wyglądać w sypialni, a jednocześnie być funkcjonalne. Dobrze jest zdawać sobie z tego sprawę. Warto wiedzieć, że drewno jest bardzo solidnym surowcem. Dzięki jego trwałości i wytrzymałości można nieraz wykorzystywać je w pomieszczeniach przez naprawdę długi czas. Ponadto drewno to materiał, który może zaoferować łatwość w modyfikacji. Umożliwia to prostą personalizację wyposażenia wykonanego ze wskazanego materiału. Omawiany surowiec w wielu przypadkach może kojarzyć się z przytulnym klimatem, dlatego też może stanowić przydatne rozwiązanie dla osób, które chcą budować przyjazną atmosferę w sypialni.

Łóżka drewniane z buku – z czym można je połączyć?

Decydując się na łóżka drewniane bukowe, warto zastanowić się nad tym, z czym właściwie ma się je ochotę zestawić w swojej przestrzeni. Pod uwagę z pewnością należy wziąć tutaj to, ile miejsca ma się do dyspozycji w urządzanym pomieszczeniu. Nie można zapominać również o kwestiach dotyczących przechowywania własnych rzeczy. Praktycznym rozwiązaniem okazać się mogą w wielu przypadkach drewniane szafy i szafki nocne, które umożliwiają uporządkowaną organizację przestrzeni. Dla osób dysponujących przestronnymi sypialniami bez wątpienia ciekawym pomysłem mogą okazać się również stoliki kawowe, przy których można na moment usiąść po wstaniu z łóżka lub przed pójściem spać. Ważne jest to, aby liczba wykorzystywanych mebli była dostosowana do dostępnego metrażu, dlatego też potrzebne jest tu niewątpliwie przeprowadzenie szczegółowych pomiarów. Należy również zadbać o spójność wizualną kompozycji.