Drewniane krzesła dla dzieci

Na meblach znamy się jak nikt inny i wiemy, jak ważną rolę odgrywają w życiu. Krzesła dziecięce, bo o nich tu mowa stanowią nieodłączny element pokoju dziecięcego. Krzesła dla dzieci powinny być wygodne, bezpieczne, stabilne jak również spełniać wymogi ergonomii, aby nasza pociecha mogła rozwijać się prawidłowo. W naszej ofercie posiadamy krzesełka do karmienia z regulowanym podnóżkiem, krzesełka oraz taborety dziecięce.

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Mebli dziecięcych na rynku jest bez liku, tylko które wybrać? Nasza firma poleca krzesła, taborety i krzesełka do karmienia wykonane z najwyższej jakości drewna sosnowego w kolorze białym. Oferowane przez nas produkty spełniają wymogi bezpieczeństwa.
1

Wygodne i bezpieczne krzesła dla dzieci

W dziecięcym pokoju nie może zabraknąć przynajmniej jednego krzesła. Krzesełko dziecięce musi się znaleźć przy niskim stoliku, przy którym maluch rysuje i oddaje się innym plastycznym rozrywkom, natomiast starsze dzieci muszą mieć krzesło przy biurku, gdzie odrabiają lekcje. Tak naprawdę jednak dla dzieci krzesła są nie tylko meblem do siedzenia, to także wspaniały gadżet do tworzenia namiotu z koca, baza dla pirackiego statku, czy prowizoryczny domek dla lalek. Dlatego dziecięce krzesełko musi być nie tylko wygodne, ale również – bezpieczne. Najlepsze będzie zatem krzesło dziecięce z drewna: solidne, stabilne i ekologiczne. Takie, które nie połamie się podczas zabawy i które zadba o dziecięcy kręgosłup podczas siedzenia. Jeśli wybieramy drewniane krzesła dla dzieci, zabezpieczone lakierem lub woskiem, koniecznie upewnijmy się, że meble posiadają odpowiednie certyfikaty, gwarantujące, że kontakt małego dziecka z danym elementem wyposażenia będzie całkowicie bezpieczny. Nie warto decydować się na tanie krzesła, pokryte szkodliwymi, toksycznymi substancjami! W naszej ofercie znajdą Państwo meble, tworzone specjalnie z myślą o najmłodszych użytkownikach, w pełni ergonomiczne, dostosowane do budowy ciała małego człowieka, zaprojektowane zgodnie z potrzebami maluszków i oczekiwaniami rodziców. Nasze krzesła dla dzieci to krzesła z drewna sosnowego, stworzone z dbałością o każdy szczegół.

Krzesła dziecięce – muszą wiele znieść!

Krzesła dziecięce to nie są zwykłe drewniane krzesła, to meble, użytkowane w bardzo intensywny i nieraz trudny do przewidzenia sposób. Muszą być na tyle solidne i stabilne, by wytrzymać nawet najbardziej zwariowaną zabawę, a jednocześnie na tyle lekkie, by dziecko samo poradziło sobie z przesunięciem krzesła z jednego kąta pokoju w inny. Krzesło dziecięce z oparciem musi gwarantować wygodę podczas siedzenia, ponieważ kręgosłupy małych dzieci szczególnie należy chronić, zapewniając im zdrowy rozwój. Wysokość siedziska powinna być dostosowana do wzrostu dziecka, kiedy dziecko siedzi na krzesełku, jego nóżki muszą swobodnie dosięgać podłogi, lub specjalnej podpórki. Stabilne i wytrzymałe muszą być również krzesełka do karmienia, zwłaszcza, że maluszki dość szybko nudzą się podczas spożywania posiłku i próbują wyjść. Dobrze skonstruowane krzesło do karmienia dziecka uniemożliwia szkrabowi ucieczkę, jednocześnie nie krępując jego ruchów. Dobrym pomysłem na krzesełko dziecięce jest też taboret. Taborety dziecięce mają masywne nogi, gwarantujące stabilność. Taboret dziecięcy z litego drewna to świetny mebel do dziecięcego kącika.

Piękne krzesełka dla dzieci

Pokój dziecka to jego małe królestwo, musi się w nim czuć, jak w baśniowym świecie, w którym dziecięca kreatywność ma możliwość rozwoju. Dlatego też meble dziecięce muszą być nie tylko wygodne, ergonomiczne, bezpieczne i ekologiczne, ale również – piękne. Prezentowane przez nas drewniane krzesła dla dzieci odpowiadają nowoczesnym aranżacjom wnętrz. Kolorowe krzesełko można z łatwością dopasować do wystroju dziecięcego pokoju. Dziecięce krzesło z drewna może mieć kolor różowy, fioletowy, zielony, albo niebieski, a do stylowych wnętrz proponujemy białe krzesło albo białe taborety dziecięce. Sprawdzą się doskonale w pastelowym, dziewczęcym pokoju. Nasycone barwy krzesełek dziecięcych będą z kolei odpowiednie do pokoju chłopca. Jeśli chcemy postawić na stylowy charakter mebla połączony z komfortem, wybierzmy krzesełko sosnowe z dekoracyjną poduszką. Taborety dziecięce i krzesła dla dzieci trzeba koniecznie zestawić z odpowiednim drewnianym stolikiem. Stoliki dziecięce również są dostosowane do potrzeb najmłodszych użytkowników, bez problemu można zatem znaleźć idealny zestaw krzesełek i stołu do kącika pociechy.