INFOLINIA: 601 316 615

Brak produktów w koszyku.

Kolekcja Junior


Któż jest ważniejszy od naszych ukochanych dzieci...? Dla nich zrobimy wszystko, chcemy aby mogły rozwijać swoje zdolŁóżko parterowe dla dzieci Junior 100ności i talenty. Dlatego też, staramy się, aby pokój dziecięcy, w którymnasze pociechy spędzają znaczną część swojego dnia, był miejscem bezpiecznym i wygodnym.

Mamy nadzieję, że dzięki zmianom w kolekcji mebli dziecięcych JUNIOR, aranżacja pokoju naszych pociech stanie się dużo łatwiejsza, a zastosowanie modułów pozwali na dowolne konfigurowanie i przemeblowywanie jego wnętrza, bez potrzeby wymiany mebli i ponoszenia dodatkowych kosztów.

Modułowość

Projektując meble JUNIOR zadbaliśmy o to, aby na ich bazie nawet w małych pomieszczeniach można było je zestawiać na wiele sposobów. Dzięki zastosowaniu modułów w każdej chwili i na własną rękę, możemy je podwyższać i obniżać, zagospodarowywać nawet najmniejszy kąt, bez konieczności zakupu nowych mebli, kiedy nasze dziecko rośnie i zmieniają się jego potrzeby i osobowość.Pokój nastolatka z mebla drewnianymi

Poniżej przedstawiamy tabelę, z przykładowymi możliwościami rozbudowy podstawowego elementu kolekcji JUNIOR - łóżka sosnowego J100. Dobierając jeden z modułów, w krótkim czasie, możemy je przekształcić w niską antresolę J110, bądź w wysoką J120, pod którą możemy wstawić nie tylko dodatkowe łóżko, a także zmieścić tam komodę, biurko - dowolnie organizując przestrzeń naszym dzieciom.

Jak zmienić łóżko

Bezpieczeństwo

Masywne elementy z zaokrąglonymi krawędziami, oraz szerokie szczeble drabinki pozwalają na bezpieczne użytkowanie nawet przez małe dzieci. Dzięki możliwości Bezpieczne łózka dla dziecizastosowania dodatkowych elementów, w postaci przyściennej listwy, oraz przedniej barierki dziecko może być bardzo dobrze zabezpieczone. Barierka jest lekka i bardzo mobilna, w ciągu dnia może stanowić podwyższenie listwy przyściennej, a w ciągu nocy chronić dziecko. Taka forma łóżka daje dziecku poczucie bezpieczeństwa podobne do tego z czasu szczebelkowego łóżeczka, a rozmiar 90/200 daje nie tylko wygodę snu i możliwość zabawy, ale pozwala również na ułożenie się z dzieckiem osoby dorosłej. Wiemy przecież jak ważne dla naszych pociech jest wieczorne przytulanie, czy czytanie książek, nie mówiąc już o czasie choroby, kiedy trzeba z dzieckiem spędzić nie jedną noc.

Dodatkowe elementy

Kolorowe dodatki tworzą przytulne kąciki do zabawy, tak niezmiernie ważne dla dzieci. Dostępne formy i kształty, oraz kolorystyka, powoduje, że meble równie dobrze można dopasować do potrzeb chłopca, jak i dziewczynki, zarówno w wieku kilku, jak i kilkunastu lat.Szafka nocna do łóżka dziecięcego

Do łóżka można także doddać lekką, łatwo wysuwaną szufladę, która pozwala na przechowanie pościeli, zabawek lub innych dziecięcych skarbów. Dodatkowo można także dokupić mobilny stolik nocny JUNIOR, który można swobodne zakładać i zdejmować, zarówno do środka, jak i na zewnątrz łóżka, oraz przesuwać wzdłuż jego ramy. Nawet kilkuletnie dziecko może samodzielnie dostosowywać stolik, do swoich aktualnych potrzeb. Szeroki wachlarz zastosowań pozwoli na wykorzystanie go jako podstawy pod laptop, czy posiłek, kiedy dziecko jest chore. Stabilność zamocowania i wykonanie z grubych 20mm elementów, gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania.

Zobacz produkty z kolekcji dziecięcych, modułowych mebli sosnowych

1