INFOLINIA: 601 316 615

Brak produktów w koszyku.

Country New - Rustykalne meble z drewna

Uchwyt rustykalny
Zawias rustykalny

Kolekcja mebli Country z pewnością przypadnie do gustu tym, którzy marzą o ucieczce z zatłoczonego miasta na spokojną, sielankową wieś. Meble Country przeznaczone są dla ludzi pewnych siebie, zdecydowanych i ciekawych świata. Do stworzenia tej kolekcji zainspirowała nas sama natura, jej rytm, spokój i harmonia. W kolekcji znajdują się meble do sypialni, jadalni, salonu czy przedpokoju.

Kolekcja rustykalnych mebli Country cechuje się ciężkimi, masywnymi i stabilnymi bryłami, wszystkie produkty zostały wykonane z litego drewna świerkowego. Najwyższa jakość mebli zadowoli najbardziej wymagających klientów. Dla podkreślenia pięknej struktury drewna, wszystkie meble zostały poddane procesowi strukturyzowania. Struktura nie jest zatem gładka, posiada wgłębienia i nierówności. Meble strukturyzowane wykonywane są ręcznie, a zważywszy na fakt, iż każda deska ma inne usłojenie, każdy model mebla jest jedyny w swoim rodzaju. Aby zachować wiejski, spokojny charakter kolekcji - powierzchnia mebli została wykończona za pomocą jasnej farby z przecierką, która ukazuje szare tło. Dla podkreślenia wyjątkowego designu, w meblach zastosowano postarzane, żeliwne okucia (skoble, zawiasy, uchwyty). Meble wprowadzą do wnętrza ciepło i przytulną atmosferę spokojnej, sielankowej wsi.

 
  • Lustro w drewnianej ramie Country New 37

    PROMOCJA -10%
    W MAGAZYNIE

    1 406,00 zł

    1 265,40 zł

 

Kolekcja mebli Country z pewnością przypadnie do gustu tym, którzy marzą o ucieczce z zatłoczonego miasta na spokojną, sielankową wieś. Meble Country przeznaczone są dla ludzi pewnych siebie, zdecydowanych i ciekawych świata. Do stworzenia tej kolekcji zainspirowała nas sama natura, jej rytm, spokój i harmonia. Kolekcja rustykalnych mebli Country cechuje się ciężkimi, masywnymi i stabilnymi bryłami, wszystkie produkty zostały wykonane z litego drewna świerkowego. Najwyższa jakość mebli zadowoli najbardziej wymagających klientów. Dla podkreślenia pięknej struktury drewna, wszystkie blaty zostały poddane procesowi strukturyzowania. Proces ten ma na celu usunięcie miękkich słoi i pozostawienie tylko tych twardych - idealnych jako powierzchnia blatu. Struktura blatów nie jest zatem gładka, posiada liczne wgłębienia i nierówności. Meble strukturyzowane wykonywane są ręcznie, a zważywszy na fakt, iż każda deska ma inne usłojenie, każdy model mebla jest jedyny w swoim rodzaju. Aby zachować wiejski, spokojny charakter kolekcji - powierzchnia mebli została wykończona w odcieniu szarości. Dla podkreślenia wyjątkowego designu, w meblach zastosowano postarzane, żeliwne okucia (skoble, zawiasy, uchwyty, gałki). Meble, choć z pozoru surowe - wprowadzą do wnętrza ciepło i przytulną atmosferę spokojnej, sielankowej wsi. Meble z kolekcji Country będą idealne do wiejskiego domku wypoczynkowego, daczy, chaty w górach. Wszystkie bryły z kolekcji Country, posiadamy również w jakości 3D, jeżeli jesteś zainteresowany - napisz do nas!