INFOLINIA: 601 316 615

Brak produktów w koszyku.

Blogerka Julia Rozumek rekomenduje łóżko Charlotte


Blogerka Julia Rozumek poleca drewniane łożko z kolekcji Charlotte

Meble z kolekcji Charlotte nieustannie zachwycają naszych Klientów, którzy w mnogości kolorów wybierają te, które im najbardziej odpowiadają. Julia Rozumek, autorka bloga juliarozumek.pl do aranżacji swojej sypialni na poddaszu wybrała sosnowe łóżko z kolekcji Charlotte w dosyć nietypowym morskim kolorze. 

Jak podkreśla autorka bloga, kolor odegrał podczas wyboru zasadniczą rolę: 

"łóżko – długo zastanawiałam się jakie ma być. tapicerowane odpada. zupełnie nie pasuje do naszego domu. drewniane proste – ok, ale ja od tej prostoty chciałam odejść na chwilę i co jakiś czas, gdzieś tam w sieci się za tymi łóżkami rozglądałam. aż zobaczyłam ten kolor!

tak! jak chcę wnieść tam kolor! i choć potem odcieni oglądałam wiele, tak ten po prostu wpadł mi w serce i wyjść już nie chciał.
i potem nie raz się wahałam, wkurzałam, że może jednak nie to… a jak przyszło to mi wniosło tyle radości do tej sypialni.
przepadłam w ogóle w tym sklepie, bo choć najczęściej kupujemy meble na starociach, to niektóre idealnie mi wpadły w gust. i ceny normalne.
Kontakt fantastyczny. ja mam model Charlotte.  znalazłam tam też genialne łóżko dziecięce, bardziej dla starszaków, takie łóżko tipi.marka SEART.

Efekt końcowy aranżacji zachwyca. Zobaczcie sami! 

 blog julia rozumek blog julia rozumek

blog julia rozumek blog julia rozumek

1