INFOLINIA: 601 316 615

Brak produktów w koszyku.

Bezpieczeństwo zakupów w sklepie "SEART.pl"


 bezpieczeństwo zakupów

Zakupy zawsze bezpieczne

Zakupy w Internecie to bardzo wygodna forma, ponieważ nie ruszając się sprzed monitora komputera, można zamówić każdy produkt z dostawą do domu. Decydując się na zakupy w sklepie internetowym należy pamiętać o tym, aby korzystać jedynie z ofert renomowanych sklepów. Oferując Klientom możliwość zakupów w naszym sklepie, dbamy o to, by były one w pełni bezpieczne.

Gwarancja bezpieczeństwa

Nasza firma została wyróżniona znakiem jakosci Trusted Shops, który jest symbolem bezpiecznych zakupów w Internecie.

Korzyści płynące z zakupów w sklepie wyróżnionym tym certyfikatem:

- zakupy w sklepie, który jest sprawdzony oraz kontrolowany przez ekspertów Trusted Shops,

- szeroki zakres ochrony kupującego w przypadku braku dostawy bądź też zwrotu zakupionego towaru,

- zwrot udziału własnego w sytaucji nieuprawnionego użycia karty kredytowej,

- bardzo szybkie rozwiązywanie sporów.

Certyfikat Trusted Shops

Certyfikacja Trusted Shops wymagała przeprowadzenia kompleksowych testów bezpieczeństwa, które obejmowały swoim zakresem ponad 70 kryteriów jakości. Dotyczyły one w głównej mierze zdolności kredytowej, przejrzystości cen, jak również obowiązków informacyjnych wobec klientów oraz obsługi klienta i ochrony danych osobowych.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

W przypadku pojawienia się problemu z zamówieniem, gwarantujemy zwrot pieniędzy dla każdego Klienta. Gwarancja ta ma również zastosowanie w przypadku braku dostawy albo braku zwrotu pieniędzy po odstąpieniu od umowy zawartej na odległóść.

Pomoc/Kontakt

Każdy Klient może zwrócić się o pomoc do wielojęzycznego personelu Działu Obsługi Klienta Trusted Shops za pomocą e-mail serwis@trustedshops.pl lub telefonicznie 22 462 6400. Więcej szczegółowych informacji można również uzyskać na stronie Trusted Shops http://www.trustedshops.pl

 

 

1