Football Academy to największa i najdynamiczniej rozwijająca się sieć elitarnych szkółek piłkarskich w Europie Południowo-Wschodniej dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Akademia oferuje najmłodszym zawodnikom przede wszystkim treningi przez zabawę oraz edukację przez sport w duchu zasad fair play. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie dziecka!

W sobotę 11 kwietnia nasza firma wraz z Football Academy zorganizowała kolejny halowy turniej piłkarski SEART CUP. W turnieju brało udział prawie 200 uczestników z klubów z Kielc, Jędrzejowa, Pińczowa oraz Chmielnika.

W turnieju wzięło udział 12 drużyn: FA Pińczów (4 drużyny), FA Jędrzejów (dwie drużyny), FA Kielce (dwie drużyny), DAP Kielce oraz FA Chmielnik (3 drużyny) z roczników 2006 i 2007. Zgodnie z filozofią Football Academy nie była prowadzona żadna tabela wyników.

Każda z grup wiekowych rozegrała mecze „każdy z każdym”. Mecze dostarczyły wszystkim wielu wrażeń i piłkarskich emocji.

Po rozegraniu aż 30 meczy nastąpiła ceremonia wręczenia medali dla wszystkich zawodników oraz wyróżnienia dla najlepszego bramkarza, króla strzelców, najlepszego zawodnika oraz dla trenerów. We wszystkich meczach łącznie strzelono ponad pięćdziesiąt bramek. Każdy z zawodników otrzymał medal, zostały przyznane indywidualne wyróżnienia dla najlepszego bramkarza, króla strzelców oraz najlepszego zawodnika.

Rocznik 2006:

Król strzelców: Jakub Kałka FA Jędrzejów – 3 bramki

Kacper Romaniec FA Pińczów – 3 bramki

Najlepszy bramkarz: Stachurski Damian DAP Kielce.

Najlepsi zawodnicy:

1.FA Pińczów I –Jan Łata

2.FA Pińczów II – Maciej Pikul

3.FA Chmielnik – Daniel Rymarczyk

4.FA Kielce – Filip Staszewski

5.FA Jędrzejów – Karol Mignano

6.DAP Kielce- Kuba Nawrot

Rocznik 2007:

Król strzelców: Jeremiasz Skóraś FA Kielce – 5 bramek

Najlepszy bramkarz: Wiktor Szydłowski FA Jędrzejów

Najlepsi zawodnicy:

1.FA Pińczów I- Kamil Mitrega

2.FA Pińczów II – Kacper Siwek

3.FA Chmielnik I – Michał Iskra

4.FA Chmielnik II – Jakub strzyż

5.FA Jędrzejów – Mikołaj Nowiński

6.FA Kielce – Kacper Kołakowski

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom, trenerom oraz rodzicom, za tak liczne przybycie oraz zaangażowanie w rozwój dzieciaków.

Mamy nadzieję, iż spotkamy się na kolejnym SEART CUP!

Misja Football Academy

Podstawową misją Football Academy jest budowanie idealnego dla rozwoju dziecka, bezpiecznego środowiska piłkarskiego w atmosferze zabawy i przyjaźni. Football Academy za podstawowy cel stawia sobie wysoki komfort treningu, zadowolenie dziecka z odbytych zajęć oraz doskonały kontakt z rodzicami swoich podopiecznych.

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie dziecka z treningu oraz całej piłkarskiej przygody jaką z nami przeżywa. Nie poddajemy naszych podopiecznych presji wyników, nie zwalniając jednocześnie z obowiązku czynienia postępów. Naszych podopiecznych "zarażamy pasją" do piłki nożnej i miłością do Football Academy!

System szkolenia Football Academy oparty został na metodach treningowych stosowanych w najlepszych angielskich akademiach piłkarskich oraz rozwiązaniach implikowanych przez niemiecki i hiszpański związek piłki nożnej. Głównym zadaniem Football Academy jest dostarczanie polskiemu futbolowi zawodników, którzy od najmłodszych lat (nawet 3,5 roku) są przygotowywani do procesu naborowego do Football Academy School of Excellence (FASE) oraz grup wiodących innych klubów piłkarskich oraz szkoleni wg. nowoczesnych metod treningowych właściwych dziecięcemu futbolowi. Szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo naszych podopiecznych. Trenerzy FA są osobami o odpowiednich kwalifikacjach, a obiekty i asortyment treningowy dobierane są tak, by gwarantować ćwiczącym najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa.

 

wiecej zdjęć na naszym profilu FB