Łukasz Nowicki poleca meble z kolekcji Rustyk i Mexicana

Pan Łukasz wybrał z naszej oferty szeroki wachlarz produktów z kolekcji Rustyk. Łóżko Mieszko II, drewniana komoda Rustyk 3/9, biurko sosnowe, taboret i komoda Rustyk 6/1 stworzyły podstawę aranżacji domu. Meble z tej kolekcji dedykowane są najbardziej wymagającym Klientom. Cała seria produktów zabezpieczona została woskiem w kolorze brązowym, dzięki temu meble zyskały niepowtarzalnego i unikatowego charakteru. Meble ozdobione zostały ręcznie kutymi zawiasami i uchwytami.

meble drewniane, Łukasz Nowicki

Oprócz mebli z kolekcji Rustyk, Pan Łukasz wybrał z naszej oferty ławę z kolekcji Mexicana oraz stół i krzesła z kolekcji Marco.

Łukasz Nowicki - polski aktor teatralny, filmowy i dubbingowy, dziennikarz i prezenter telewizyjny. Ukończył krakowską PWST. Od stycznia 2010 r. prowadzi poranny program TVP2 - "Pytanie na śniadanie". Od marca 2011 prowadzi teleturniej TVP2 - "Postaw na milion". Zagrał w wielu produkcjach telewizyjnych i filmowych.

Łukasz Nowicki poleca meble z kolekcji Rustyk i Mexicana

Domek nad rzeką otulony mgłą, skąpany w pachnącym drzewie żarzącym się ognisku...raj....Spełnienie marzeń o własnym azylu...o ciszy.. I byłoby jak w bajce lub Amerykanskiej komedii, gdzie dziecko po minucie ma 7 lat gdyby nie fakt, że trzeba ten domek urządzić, wyposażyć w meble... A ja tak nie cierpię zakupów.... Jedno centrum budowlane, druga giełda, trzeci sklep o szwedzkiej nazwie, czwarta giełda staroci, piąta desa, szósty internet i jego nieprzebrane bogactwa...stracony czas, nerwy i rozpacz. Czy to Ja nie mam gustu?..czy świat go zatracił?

I wtedy trafiam na stronę internetową firmy „Seart“, nie wiedząc, że prawdziwy koszmar dopiero przede mną. Jest łóżko!!!- krzyczę do ukochanej, by po chwili znaleźć piękniejsze ....

Wybieramy stół, krzesła, komodę.....Za godzinę wybieramy inne... Nazajutrz jeszcze inne.....Wszystkie piękne, gustowne, z klasą....

Najpierw cierpiałem z niedoboru, później „przez sklep Seart“ z nadmiaru.

Piękne meble i święty spokój. Idealna symbioza.