Dla tęskniących za naturą, dla wielbicieli harmonii, dla miłośników nieprzeciętnych wnętrz, dla kochających dobry styl i najwyższą jakość – łóżko Laura to mebel dla wymagających. Co sprawia, że zachwyca?

Przede wszystkim niebanalny wygląd bardzo mocno nawiązujący do przyrody. Wezgłowie o nieregularnym kształcie deski, widoczne sęki, rozpękania, piękna struktura drewna – to wszystko powoduje, że w sypialni wypoczywamy jak na łonie natury.

Poza tym, łóżko Laura jest wykonane w całości z litego drewna dębowego, a co za tym idzie, jest niezwykle solidne i trwałe. Masywna konstrukcja i grube nogi to gwarancja, że łóżko posłuży przez wiele długich lat. A co ze zmieniającą się modą? – mogą zapytać wielbiciele designu śledzący na bieżąco dekoratorskie trendy. Cóż, moda przemija, styl pozostaje. Fenomenem łóżka Laura jest to, że pomimo swojego nieprzeciętnego wyglądu, doskonale sprawdzi się w różnego rodzaju wnętrzach: od sielskich wnętrz domów z drewna, przez minimalistyczne nowoczesne sypialnie po surowe wnętrza w stylu industrialnym.

Co jeszcze warto wiedzieć o łóżku Laura? Jakie posiada możliwości? Na co zwrócić uwagę? Zapraszamy do oglądania!