Trendy we wnętrzach – między lasem a orientem

Trendy we wnętrzach to temat bardzo szeroki. Nie jest łatwo odnaleźć się w gąszczu inspiracji, pomysłów i stylów. Dziś przychodzimy Wam z pomocą! Wybraliśmy dla Was najciekawsze i najpiękniejsze propozycje.

3 najlepsze pomysły na wnetrze – nasze propozycje

Jak wiecie, styl rustykalny jest nam bardzo bliski. Tym bardziej cieszymy się, że jest to jeden z najgorętszych trendów w sezonie. Masywne meble z litego drewna, które przenoszą nas do domów naszych dziadków w połączeniu z wiklinowymi, glinianymi i ceramicznymi dodatkami, tworzą najmodniejsze wnętrza. Ich zaletą jest niezwykły, przytulny klimat. Będzie on idealny dla wszystkich, którzy są zmęczeni surową nowoczesnością.

Meble do jadalni, stoły, krzesła, witryny, kredensy.

Podobny efekt daje kolejny trend, który chcemy Wam przedstawić, czyli nawiązania do natury. Meble z naturalnego drewna, pełnego sęków, rozpekań i nierówności sprawiają, że w domu czujemy się, jak na łonie natury. Całość idealnie dopełni zieleń – w formie kolorystyki, roślinności, czy modnych ostatnio dekoracji z mchu.

meble do sypialni , meble drewniane

Jeśli jednak spokój i harmonia nie jest waszą domeną, możecie pokusić się o przełamanie ich najmodniejszym kolorem 2018 roku. Jest nim nowoczesny i elegancki fiolet, który wprowadza do wnętrza nutę nowoczesności, dynamiki i energii. Co ciekawe, jak przekonacie się oglądając nasz film, nawet orientalny fiolet idealnie współgra z meblami inspirowanymi naturą.