Proste, ale ciekawe. Minimalistyczne, ale niebanalne. Modne, ale ponadczasowe. Oto meble z kolekcji Marika w wersji sosnowej! Jeśli chcecie wiedzieć o nich więcej, zapraszamy do oglądania najnowszego odcinka naszego cyklu „Zrecenzowani”.


Kolekcja Marika


Zakup ten produkt tutaj - https://www.seart.pl/szafa-bukowa-marika-80.html

Na co warto zwrócić uwagę w kolekcji Marika? Przede wszystkim jakość. Jej gwarancją są między innymi grube, aż czterocentymetrowe elementy zastosowane w konstrukcji mebli. Jest to coś, co zdecydowanie wyróżnia meble Marika na rynku meblarskim. Wysokiej jakości drewno, nowoczesny i trwały sposób klejenia oraz staranność wykonania sprawiają, że Marika to meble dla naprawdę wymagających.


Interesujący jest również design Mariki. To meble proste, minimalistyczne, ale dające ogromny potencjał. Stanowią doskonałe tło dla wielu różnych aranżacji. W zależności od charakteru dodatków, możemy stworzyć wystrój nowoczesny, klasyczny, a nawet retro. Możliwości poszerza ponadto szeroki wybór wybarwień. W przypadku Mariki sosnowej mamy do wyboru olej bielony, olej w kolorze kawy, lakier brązowy oraz dwa lakiery kryjące: biały i szary. Dzięki temu każdy może wybrać kolor odpowiedni dla charakteru swojego pomieszczenia.


Kolekcja Marika


Zakup ten produkt tutaj - https://www.seart.pl/komoda-sosnowa-marika-2-4.html

W kolekcji Marika znajduje się komfortowe i solidne łóżko, które ze stolikiem nocnym tworzą bardzo spójny duet; pakowna szafa, którą można wykorzystać także w przedpokoju czy garderobie oraz funkcjonalne komody idealne do sypialni i salonu.


Więcej informacji o Marice i wszystkie jej detale zobaczycie w naszym filmie. Zapraszamy do oglądania!