Przed wami kolejna odsłona mebli z kolekcji Rustyk. Tym razem chcemy zaprezentować Wam jeden z najgorętszych trendów we wnętrzach w 2018 roku, czyli inspiracje naturą. Zieleń, drewno, naturalne materiały i dekoracje prosto z lasu – oto przepis na modne i piękne wnętrze.

Meble rustykalne - idealne do każdej aranżacji!

Meble rustykalne dodatki

Zakup ten produkt tutaj - https://rustykalneuchwyty.pl/swiecznik-na-2-swieczki-jelen.html

W naszej aranżacji wykorzystaliśmy meble z litego drewna pokryte ekologicznym woskiem. Ich nieprzeciętny, brązowy kolor stanowi idealne tło dla dodatków w kolorach ziemi. Meble z kolekcji Rustyk wykonane są w całości z litego drewna, co dodatkowo podkreśla ich związki z naturą. Widoczne usłojenie, sęki i nieregularność krawędzi dodaje surowości i naturalności.

Ekologiczne meble są bazą dla dodatków, z których część pochodzi bezpośrednio z natury. Szczególnie urzekły nas surowe pnie, które wykorzystaliśmy w formie szafki nocnej i kwietnika. Ich naturalność, kora pokryta mchem, nieregularność, sprawiają, że w sypialni poczuliśmy się jak w lesie. Całość uzupełniają sosnowe gałązki i dekoracyjny mech, który wykorzystaliśmy na parapecie. W stylizacji inspirowanej naturą nie mogło się obejść bez żywej zieleni – postawiliśmy na kwiaty doniczkowe, które ładnie korespondują z resztą zieleni. W leśnej aranżacji znalazły się też zwierzęce akcenty – dekoracje w postaci drewnianego łosia i królika są ciekawym elementem z przymrużeniem oka, nadającym lekkości i swobody całemu wnętrzu. Podobną funkcję spełniają świeczniki – jelenie wykonane z drutu.

Meble rustykalne dodatki

Idąc ekologicznym tropem, zrezygnowaliśmy z elektrycznej lampki nocnej na rzecz naturalnego blasku świec. Również jeśli chodzi o materiały i tkaniny kierowaliśmy się kryterium „im bardziej naturalnie, tym lepiej”. Dlatego też dywan, narzuty i dodatki wykonane są z materiałów takich, jak len, bawełna. Całość uzupełnia rattanowa skrzynia i drewniany ażurowy lampion.

Efekt naszej metamorfozy to przytulna, stonowana, a jednocześnie niebanalna sypialnia. Wypoczynek w niej przypomina relaks na łonie natury. Ekologiczne materiały, drewno i harmonia barw sprawiają, że czujemy się w niej spokojni i odprężeni.

Jak widzicie, meble z kolekcji Rustyk dają nieograniczone możliwości. Możecie urządzić z nimi modne wnętrze praktycznie w każdym stylu.