Jeśli sypialnia to dla Ciebie dużo więcej, niż tylko pokój do spania, z pewnością szukasz mebli stylowych, wyjątkowych pod każdym względem i niezawodnych. Temu opisowi odpowiadają nowoczesne meble z drewna dębowego – minimalistyczne, ale z duszą, z tym czymś, co sprawia, że sypialnia staje się kwintesencją dobrego smaku, oazą spokoju i przystanią dla zmysłów.


Meble z drewna dębowego – idealne do sypialni?

Choć na rynku znajdziemy meble drewniane do sypialni wykonane z różnych gatunków drewna, meble dębowe wydają się być najlepszym wyborem, zwłaszcza jeśli planujemy zaaranżować sypialnię w stylu nowoczesnym. Dlaczego? Drewno dębowe jest drewnem twardym i solidnym, a zatem także niezawodnym i długowiecznym. Nadaje się idealnie do tworzenia mebli o prostej formie – smukłe linie i zdecydowane krawędzie idą tutaj w parze ze stabilnością i solidnością. Nie trzeba się przejmować, że futurystyczna rama łóżka wykonana z cienkich desek i wąskich krawędzi będzie konstrukcją lichą i niestałą. Naturalne wybarwienie drewna dębowego również jest bardzo charakterystyczne i pięknie komponuje się z nowoczesnymi stylizacjami wnętrz, zwłaszcza tymi utrzymanymi w stonowanej, jasnej kolorystyce. Jeśli zdecydujemy się na meble do sypialni z litego drewna dębowego, będziemy mieć wyposażenie nie tylko nowoczesne, ale i bliskie światu natury. Zadba o to piękny rysunek drewna dębowego.


Nowocześnie, ale z nutą tradycji

łózko do sypialni


Zakup produkty z tej kolekcji tutaj - https://www.seart.pl/stylish-bedroom.html

Styl nowoczesny jest jednym z najczęściej wybieranych stylów, jeśli chodzi o aranżację sypialni. Współczesny minimalizm wciąż jednak odstrasza wiele osób, które wolałyby zaaranżować to wnętrze w sposób bardziej przytulny i naturalny. Z myślą o takich właśnie osobach powstały wyjątkowe, designerskie, jedyne w swoim rodzaju kolekcje mebli dębowych: Dream Bedroom i Stylish Bedroom. Łączą one w sobie cechy industrialne, nowoczesne i… rustykalne. To niesamowite połączenie wymogów współczesności z zamiłowaniem do tradycyjnych wartości. Lekkie w formie, proste łóżko dębowe z zagłówkiem stworzonym z deski o naturalnych krzywiznach czy efektowne spękania na nogach łóżka, wyraźnie zaznaczone sęki na frontach nowoczesnych komód – oto smaczki, które sprawiają, że te nowoczesne meble drewniane stają się właściwie bardzo uniwersalnym wyposażeniem, świetnie prezentującym się w dowolnej aranżacji. Będą idealne nie tylko do aranżacji typowo nowoczesnej, futurystycznej, ale także do sypialni w stylu eko, do wnętrza klasycznego, rustykalnego, skandynawskiego. Tak naprawdę naturalna, prosta forma mebli dębowych Stylish Bedroom i Dream Bedroom sprawia, że to dobór dodatków – ich kolorystyki, faktury, kształtów – wytycza stylistykę całego wnętrza. Meble dębowe w stylu nowoczesnym są z jednej strony same w sobie piękną dekoracją pomieszczenia, z drugiej jednak strony nie dominują we wnętrzu i pozwalają na znaczną swobodę w kreowaniu przestrzeni sypialni.


Wszystko, czego potrzebujesz w sypialni

Wybór całego kompletu mebli z jednej linii to świetny sposób na uzyskanie harmonii we wnętrzu. W kolekcjach mebli dębowych do sypialni znaleźć można różnego typu łóżka, komody, stoliki nocne, szafy oraz lustra, a więc wszystko to, co niezbędne jest do praktycznego, wygodnego urządzenia sypialni. Ponieważ wnętrza w naszych domach są bardzo różne pod względem ustawności i przestronności, tak samo, jak bardzo różne są indywidualne potrzeby każdego człowieka, w obrębie jednej kolekcji znaleźć można meble o różnych wymiarach i detalach, tak, aby każdy mógł dobrać idealne wyposażenie do swojej sypialni. Przykład? W kolekcji mebli dębowych Dream Bedroom dostępne są różnego rodzaju komody – jest komoda wąska, złożona z samych szuflad, ale znajdziemy tu również mebel bardzo rozbudowany, wyposażony zarówno w szuflady, jak i w pojemne półki. Jeśli chodzi o łóżka dębowe, w kolekcji znajdziemy modele nie tylko różniące się formą (przede wszystkim kształtem zagłówka i nóg), ale i o różnych wymiarach, od 140x200 do 200x200 cm. Podobnie jest w przypadku drugiej kolekcji, Stylish Bedroom: stolik nocny z szufladą lub bez, łóżko większe lub mniejsze, komoda wąska lub szeroka i rozbudowana… Dzięki tak zróżnicowanej ofercie wewnątrz jednej kolekcji, bez trudu dobierzemy meble, idealnie dopasowane pod względem wymiarów, wyglądu i funkcjonalności do naszych osobistych oczekiwań, potrzeb i możliwości lokalowych.


Trwała konstrukcja i dbałość o detale

łózko do sypialni


Zakup produkty z tej kolekcji tutaj - https://www.seart.pl/dream-bedroom.html

Czym jeszcze wyróżniają się wspomniane kolekcje mebli na tle innych dostępnych na rynku mebli dębowych? Z pewnością można o nich powiedzieć, że są meblami dla wymagających. Nie tylko zostały wykonane z doskonałego gatunku drewna dębowego, ale stworzono je z dbałością o każdy detal i zadbano o maksymalną funkcjonalność i wygodę użytkowania. Prowadnice od renomowanej marki BLUM, wysokiej klasy olej zabezpieczający LIVOS, system cichego domyku, solidne elementy stalowe – oto udogodnienia, które znajdziemy w kolekcjach Stylish Bedroom i Dream Bedroom. To niesamowite, że przy zachowaniu prostoty i naturalności mebli dębowych do sypialni, jednocześnie zyskujemy wyposażenie skrojone na miarę współczesnego wymogu wygody i najwyższej jakości!