Gosia Andrzejewicz

 

 

 

Gosia Andrzejewicz poleca łóżko antresola z kolekcji Nicole

Łóżko antresola z kolekcji Nicole zawiera dodatkowo komodę z wysuwanym blatem, które idealnie sprawdzi się jako biurko. Meble typu 2w1 stanowią doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy borykają się z problemem wyboru odpowiednich mebli do pokoju dziecka. Łóżko antresola z kolekcji Nicole dostępne jest w różnych wariantach kolorystycznych. 

 

Gosia Andrzejewicz - wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Piosenkarka wykonująca muzykę pop, a także dance. Zadebiutowała w 2004 roku i wylansowała takie przeboje jak "Pozwól żyć", "Slowa" i "Trochę Ciepła". Ma na swoim koncie dwie złote płyty.

 

                        Łóżko antresola z kolekcji Nicole 

Łóżko jest bardzo funkcjonalne, wygodne i pięknie zaprojektowane

Mój syn jest bardzo wysoki jak na swój wiek, więc wybierając dla niego odpowiednie łóżko, szukałam konstrukcji z której zbyt szybko nie wyrośnie, cechującej się sporym zapasem funkcjonalności. Po wielodniowych poszukiwaniach wybrałam Łóżko Antresola Nicole z firmy Seart Meble z Drewna. Moim zdaniem to łóżko to "must have" każdego rodzica, który ceni sobie praktyczność, bezpieczeństwo i piękny design. Konstrukcję tę cechują pojemne szafki, półki na zabawki, a nawet wysuwane biurko, które moim zdaniem jest hotowym rozwiązaniem dla osób z ograniczoną przestrzenią w mieszkaniu.

Łóżko jest bardzo funkcjonalne, wygodne i pięknie zaprojektowane. Szary modny kolor dopasuje się do każdego wnętrza, a biel pasuje do modnego stylu skandynawskiego. Łóżko posiada niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. Mebel ten umożliwia stworzenie w pokoju dziecka doskonałego miejsca do zabawy i rozwoju. Myślę, że Mateusz będzie miał z niego frajdę przez wiele lat.

Gosia Andrzejewicz (http://www.naturalniedladzieci.com/)

 Gosia Andrzejewicz, łóżko Nicole