Większość produktów znajdujących się w ofercie naszego sklepu nie podlega żadnym zmianom i modyfikacjom, są one dostępne jedynie w opcji przedstawionej na stronie. Wynika to z faktu seryjnej produkcji, która uniemożliwia wykonywanie pojedynczych produktów o innych parametrach. Zdajemy sobie jednak sprawę, że czasem układ naszych mieszkań wymaga indywidualnego dopasowania mebli, dlatego w przypadku kilku kolekcji dajemy Państwu możliwość modyfikacji produktów. Zmiany te są wykonywane na indywidualne zamówienie, zgodnie z przedstawionymi przez Klienta wytycznymi, dlatego przy takich produktach Klientom nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy.

Możliwość zmian jest dostępna dla poniższych kolekcji:

  1. Rustyk
  2. Marika
  3. Exclusive
  4. Charlotte Mix
  5. Sara
  6. Mexicana

Produkty niestandardowe zawsze wymagają oceny technologicznej, a także indywidualnej wyceny.

Konieczne jest przesłanie zapytania o możliwość takiej realizacji na adres sklep@seart.pl. Musi ono zawierać opis zmian, dokładne wymiary produktu, a przy bardziej skomplikowanych projektach szkic. Na tej podstawie podejmujemy decyzję czy zmiana będzie możliwa, a także przedstawimy wycenę. Wykonanie produktów na indywidualne zamówienie wiąże się z dopłatą do standardowej ceny, ponieważ nawet z pozoru drobne zmiany, wprowadzają duże utrudnienia w standardowej produkcji.

Jak złożyć zamówienie na produkt niestandardowy?

Jeśli wprowadzamy drobne zmiany, zamówienie można złożyć poprzez system sklepu. W takim wypadku w komentarzu do zamówienia należy opisać zmiany, które mają zostać wprowadzone. W przypadku większych modyfikacji, wymagających szczegółowego opisu, lub ewentualnego szkicu zamówienie należy złożyć e-mailowo na adres sklep@seart.pl . Należy pamiętać, że złożenie zamówienia na produkt niestandardowy jest możliwe jedynie po wcześniejszych ustaleniach z biurem obsługi Klienta.