Wizja firmy

Jaka jest wizja firmy SEART? O czym marzą jej właściciele i tworzący ją ludzie?

Wielu zadaje sobie to pytanie i my sami nieustannie je sobie zadajemy.

Może o byciu liderem, pięciu się na szczyty branży meblarskiej, o stale rosnącym obrocie, byciu znaną i szanowaną marką? Może Was zaskoczymy, ale to nie są szczyty naszych marzeń! To bardzo ważne aspekty prowadzenia firmy, ale to nie jest nasz docelowy PORT. To jedynie pozytywne „skutki uboczne” wizji, którą nosimy w sercu, którą pragniemy realizować każdego dnia naszej pracy.

Co zatem jest ważne dla firmy SEART, co nadaje jej kierunek, wyznacza cel, co ciągle napełnia żagle i pozwala aby statek z ZAŁOGĄ na pokładzie zmierzał do wymarzonego PORTU?

Niezależnie czy przed nami spokojne morze, sprzyjający wiatr i cała naprzód, zbliżająca się burza czy ogromny sztorm przechylający statek i napełniający go wodą, zawsze nosimy w sercu PASJĘ, która daje siłę, radość i miłość do tego co robimy. I to jest nasz cel, nigdy nie utracić PASJI!!!

A tam gdzie jest PASJA tam jest i SUKCES.

Co nas inspiruje?

Świat i jego piękno, przyroda i wszystko co nas otacza.

Inspiruje nas człowiek, jego talenty, kreatywność i nieustanna pasja tworzenia.

Połączenie darów natury i zdolności człowieka tworzy świat, pozwala otaczać się tym co piękne i wyjątkowe. Naszą misją jest czerpanie ze świata tego co najlepsze, tego co pozwoli aby nasze życie było pełne i bliskie naturze, tego co zaspokoi nasze pragnienie otaczania się pięknem. Dlatego nieustanne poszukujemy nowych inspiracji, patrzymy, podgladamy i szukamy, a także tworzymy. Nie zatrzymujemy się na tym co dziś, lecz patrzymy daleko w przyszłość, zachowując również niezwykłą wrażliwość na dobra, które w spadku pozostawiła nam przeszłość. Rozumiemy potrzebę nowoczesności i podążamy za tym trendem, ale równie chętnie czerpiemy z talentów i dorobku naszych dziadów i pradziadów tworząc kolekcje bazujące na technikach sprzed lat.

SEART to nie kończąca się podróż po stylach, trendach, inspiracjach, po nieustannie zmieniającym się świecie. To dziesiątki różnorodnych kolekcji, setki produktów z różnych stron świata, a także autorskie, niepowtarzalne i oryginalne meble produkcji Seart.

Co dwie głowy to nie jedna 

Owocem naszej pasji, nieustannych inspiracji i poszukiwań są dziesiątki kolekcji, najróżniejsze wzory i style mebli. Przedstawienie tak bogatej oferty nie jest łatwe, dlatego niestrudzenie modernizujemy nasz serwis aby był przyjazny dla każdego Klienta, aby zapoznanie się z naszą ofertą było miłym i łatwym zadaniem. Uwielbiamy tworzyć, zmieniać, usprawniać, dlatego każdego dnia pracujemy nad tym aby zakupy w naszym sklepie były po prostu przyjemnością. „Dwie głowy to nie jedna”, to nasze hasło, dlatego SEART to dzieło wielu kreatywnych ludzi, którzy nigdy nie stoją w miejscu, lecz wymieniając się pomysłami, dążą do tworzenia intuicyjnego, przyjaznego Klientowi serwisu. Obiecujemy, że to nie koniec, świat zmienia się każdego dnia, a my wraz z nim, dlatego przyjaźń z SEART to gwarancja nieustannej przygody, fascynującej podróży po stylach i trendach całego świata, to możliwość łatwych zakupów bez wychodzenia z domu, które zaspokoją nawet najbardziej wyszukane gusta.

KLIENT - kto to taki?

Nabywca towarów, pieniądz, zysk, …? NIE, zdecydowanie NIE!!! Nie zgadzamy się z taką definicją!

Klient to nasze paliwo, napęd, dzieki któremu istniejemy. Siła, która nieustannie motywuje nas do działania, tworzenia, udoskonalania. Bez Klientów, bez ich marzeń i potrzeb, które możemy zaspokajać, nie było by sklepu Seart, a praca wielu tworzących go ludzi nie miała by sensu.

Dlatego każdy Klient jest dla nas bardzo ważny i cenny i na każdym etapie chcemy go obsłużyć jak najlepiej. Naszym celem jest tworzenie takiego sklepu, takiej obsługi, aby każdy, kto zdecyduje się odwiedzić nasz sklep, czy zrobić w nim zakupy, poczuł się wyjątkowo i komfortowo

Nie jak kolejny numer zamówienia, czy odwiedzający podwyższający statystyki, lecz jak osoba, która ma marzenia i pragnienia, wizje i pomysły, które ktoś rozumie i pomaga je realizować.To nasza misja i nasz cel, dlatego naszych Klientów „nosimy na rękach”.

Logistyka zawsze uśmiechnięta 

Szafy, szafki, komody i łóżka, ogromne biblioteki i kredensy, stoły, stołki i taborety, to asortyment naszego sklepu. Wiemy jak należy obchodzić się z meblami, dlatego nie oddajemy ich w ręce tych przewoźników, którzy nie mają wiedzy i doświadczenia w ich transporcie. Dostarczamy zamówienia wyłącznie za pośrednictwem firm, które są wyspecjalizowane w przewozie mebli, lub dowozimy je naszym firmowym transportem. Od wschodu do zachodu, przez morze aż po góry, małe, duże i ogromne meble dostarczymy zupełnie ZA DARMO. I to nie koniec niespodzianek, każdemu Klientowi oferujemy również wnoszenie GRATIS. Nasz cel to zadowolony Klient, dlatego robimy wszystko, aby każdy etap realizacji zamówienia przebiegał na jak najwyższym poziomie, z dbałością o cenny czas naszych Klientów. Lubimy się uśmiechać, dlatego każda rozmowa z nami to prawdziwa przyjemność.

W blasku fleszy 

Uwielbiamy błysk fleszy, światła kamer, okładki znanych magazynów. Bywamy tu i tam i chętnie poszerzymy nasze horyzonty zdobywając kolejne doświadczenia. Lubimy dreszczyk emocji, przypływ adrenaliny kiedy zdobywamy „nowe lądy”, nabieramy wiatru w żagle i pędzimy ku nowej przygodzie. Dlatego chętnie dobijemy do kolejnej przystani podejmując współpracę z prasą i telewizją, z architektami, blogami i portalami wnętrzarskimi. Z przyjemnością podzielimy się naszą PASJĄ, naszą wiedzą o meblach, stylach, trendach, o tym co aktualnie jest na topie. Zarazimy miłością do drewna, do tego co piękne, zabierzemy na nasz pokład i opowiemy o naszych ukrytych możliwościach.