INFOLINIA: 601 316 615

Brak produktów w koszyku.

Witryny rustykalne drewniane

Witryny rustykalne – jakie wybrać?

Stylistyka rustykalna cieszy się sporą popularnością, ponieważ kojarzy się ze swojskością, tradycją oraz przytulnym i przyjaznym użytkownikowi klimatem. We wnętrzach z pewnością bardzo istotną kwestią jest przechowywanie. Niejednokrotnie istnieje również potrzeba stworzenia swego rodzaju ekspozycji swojej osobistej kolekcji pamiątek, czy też innego rodzaju drobiazgów. Witryny rustykalne mogą się tutaj świetnie sprawdzić. Przy ich wyborze z pewnością trzeba zwracać uwagę na wymiary, ponieważ wyposażenie musi być odpowiednio dopasowane do przestrzeni, która jest do dyspozycji. Ważna jest także pojemność i kolorystyka. Witryny drewniane mogą się świetnie sprawdzić jako uzupełnienie prostej, eleganckiej oraz stonowanej aranżacji, a także jako ciekawe urozmaicenie wystroju danego wnętrza.

Witryna rustykalna – dlaczego warto?

Drewniane witryny rustykalne to niejednokrotnie świetny pomysł zarówno z punktu widzenia wizualnego, jak i użytkowego. Wskazany surowiec kojarzy się z naturalnością, dzięki czemu meble z niego wykonane często przydają się do kształtowania przyjaznej oraz przytulnej atmosfery. Materiał ten jest także bardzo trwały i wytrzymały, a dodatkowo jest on prosty w modyfikacji i ma do zaoferowania ciekawy stosunek pomiędzy ceną a jakością produktów. Starannie wykonane witryny rustykalne to meble, które można wykorzystywać w takich pomieszczeniach jak chociażby salon, sypialnia, czy też jadalnia. Z pewnością może to być nieraz świetna opcja, którą dobrze jest wziąć pod uwagę przy tworzeniu całościowej kompozycji. 

 
  • W magazynie rustykalna witryna do salonu

    Witryna Sosnowa Rustyk 3 Poziomowa

    Witryna przyjechała, jest przepiękna. Jedyne, co nie pozwoliło mi do końca cieszyć się meblem to fakt, że wewnątrz witryny nie było ćwieków, na których miałaby trzymać się jedna z półek. Niby drobiazg, ale nie trzymam w domu takich ćwieków, ani sama ich nie wbiję. Pan złota rączka przyszedł dziś i zainkasował za ten drobiazg 40 zł. No i dostawa, która zapowiedziała się mailowo w godzinach 18-20, a przyjechali o 13.00. Ale już wszystko stoi ogarnięte i jest to naprawdę przepiękny mebel.
    3 783,00 zł
 
1