Wieszak drewniany Lukas 4

492,00 zł

344,40 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Produkt niedostępny
Termin realizacji: 8 - 12 tyg. Stan produktu: Do montażu
Darmowy transport

Na wszystkie zamówienia

Darmowe wnoszenie

Rozładunek oraz wniesienie gratis

Szerokość 135 cm
Wysokość 8 cm
Głębokość 2 cm
Opis

W ofercie naszego sklepu mogą Państwo znaleźć meble z litego drewna w różnych rozmiarach, stylach. Szlachetne drewno nadaje pomieszczeniu wytworności i tworzy wyjątkowy nastrój.

Przedpokój, jako wizytówka każdego domu, wymaga szczególnego rodzaju mebli. Ważne jest więc zagospodarowanie wolnej przestrzeni w taki sposób, aby jak najbardziej ją wykorzystać. Jednym z pomocnych elementów do umeblowania korytarza może być ścienny wieszak. To mebel praktyczny i efektowny. 

Z prezentowanej serii Lukas proponujemy Państwu do wyboru 2 typy wieszaków: z półką lub bez.

Widoczny na zdjęciu, to szeroki, bo aż 135 cm, wieszak drewniany z 10 metalowymi haczykami. Z pewnością zmieszczą się na nim kurtki i płaszcze czteroosobowej rodziny. Dobrze będzie się z nim komponować ławka z szufladami Lukas 1, w tym samym rozmiarze. Polecamy, również z tej kolekcji, pozostałe produkty do przedpokoju i salonu.

Wieszak można wyprodukować z drewna bukowego lub dębowego. Do wyboru mają Państwo dąb dziki, bądź bianco.

Cena podstawowa zawiera wieszak bukowy, zabezpieczony olejem oraz woskiem.

Naturalne, lite drewno, wspaniała kolorystyka oraz elegancki kształt sprawiają, że na takie meble patrzy się z wielką przyjemnością. Dodajmy do tego jeszcze funkcjonalizm i uniwersalizm, i nie ulega wątpliwości fakt, że mamy produkt najwyższej jakości.

Ciekawą opcją jest możliwość wyboru rodzaju drewna. Dla koneserów jasnych, przestronnych aranżacji wnętrz oraz mebli optycznie powiększających pokój, mamy drewno bukowe. Miłośnikom produktów, gdzie pokazana jest sama natura i lubiących otaczać się ekologicznymi przedmiotami, polecamy meble dębowe. Wyraźnie zaznaczona jest tu struktura drewna i usłojenie drzewa, a niejednolita kolorystyka czyni je niepowtarzalnymi. Dodatkowo w ofercie mają Państwo jaśniejszy - dąb bianco, bądź ciemniejszy odcień – dąb dziki.

Pęknięcia, nierówne krawędzie i szczeliny to naturalna cecha drewnianych mebli i nadaje im bardziej stylowy, rustykalny charakter.

Specyfikacja techniczna

Producent IMebler
Materiał Drewno Bukowe, Drewno Dębowe
Styl meble klasyczne, meble nowoczesne, meble skandynawskie
Szerokość 135 cm
Głębokość 2 cm
Wysokość 8 cm
Termin realizacji 8 - 12 tyg.
Gwarancja 2 lata
Stan produktu Do montażu
Uwagi Produkt w związku z szeroką możliwością konfiguracji traktowany jest jako produkt na specjalne zamówienie (art. 38 pkt. 3 Ustawy o prawach konsumenta) i nie podlega zwrotowi.
ID PRODUKTU 17792
Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Dodaj recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Produkt

Dostawa

Obsługa