Do końca promocji pozostało . Kliknij TUTAJ aby przejść do promocji.

INFOLINIA: 601 316 615

Brak produktów w koszyku.

Stołki i Taborety drewniane

Taboret drewniany - jaki wybrać?

Taboret drewniany sprawdzi się idealnie w wielu pomieszczeniach. Najpopularniejszą wersją tego mebla są taborety do kuchni. Szybkie śniadanie czy przekąska w ciągu dnia nie wymagają dużych krzeseł – taboret będzie tutaj doskonałym rozwiązaniem, które nie zajmnie dużo miejsca. Stołek drewniany przyda się także w przedpokoju, jako miejsce, na którym możemy przysiąść zmieniając obuwie.

Drewniany taboret biały do sypialni?

Taboret biały będzie pasował do stylowej toaletki umiejscowionej w sypialni. Jak widzimy, niepozorne meble drewniane, jakim są taborety, przydają się w wielu pomieszczeniach. Taborety z naszej oferty wykonane są z najwyższej jakości litego drewna. Charakteryzują się tym, że są trwałe i solidne, a jednocześnie są bardzo estetyczne. W naszej ofercie znajdują się taborety drewniane w różnych stylach. Posiadamy masywne taborety na grubych nogach utrzymane w stylu rustykalnym. Ich grube siedzisko i nogi wykonane z litych belek sprawiają, że taborety mają charakterystyczny, sielski wygląd.

Taboret drewniany - rodzaj wykonania

Miłośnicy bardziej subtelnej stylistyki znajdą u nas taborety białe i drewniane taborety w stylu francuskim, idealne do toaletek. Fani ponadczasowej klasyki mogą natomiast wybrać klasyczne i proste stołki drewniane. Rzeźbione taborety będą się doskonale komponować w kuchniach góralskich i folkowych. Oferujemy taborety i stołki drewniane o różnych rodzajach wykończeń: olejowane, woskowane i lakierowane na różne kolory. Posiadamy ponadto taborety z różnego rodzaju drewna – sosnowe, bukowe, czy świerkowe.

 
 
1