Drewniany taboret

Więcej widoków

Taboret drewniany Rainbow

790,00 zł
miesięcznie
Meble na raty
Kolekcja: Rainbow Dostępność: 10 - 12 tyg. Stan produktu: Zmontowany
Kolekcja objęta programem Karta Dużej Rodziny
Darmowy transport

Na wszystkie zamówienia

Darmowe wnoszenie

Rozładunek oraz wniesienie gratis

Szerokość 35 cm
Wysokość 45 cm
Głębokość 35 cm

* wymagane pola

790,00 zł
Opis

Taboret, to niskie krzesło bez oparcia, które jest zazwyczaj w każdym domu. Kojarzy się z praktycznym meblem, nie zajmującym wiele miejsca, a posiadającym dużo zastosowań. Wykorzystamy go jako swojski zydel do kuchennego stołu, kiedy sąsiadka przyjdzie z wizytą. Może być też dodatkowym stołkiem w jadalni lub podnóżkiem w przedpokoju, pomocnym, przy zakładaniu butów. W sypialni natomiast znajdzie swój kąt przy toaletce, a przed domem posłuży nam za podręczną ławkę, gdy będziemy chcieli na chwilę odpocząć, podczas pracy w ogrodzie.

Widoczny na zdjęciu taboret z drewna świerkowego został ciekawie zaprojektowany, gdyż różni się od prostego, zwykłego siedziska fikuśnie rzeźbionymi, dekoracyjnymi nogami, nawiązującymi kształtem do macek ośmiornicy. Stanie się on, swoistego rodzaju, dekoracją dla naszych wnętrz. Prosimy o wybranie koloru z prezentowanej palety barw. Mebel może być pokryty lakierem, lakierem z przecierką lub woskiem.

Polecamy także pozostałe produkty z naszej oferty.

Kolekcja Rainbow, jak sama nazwa wskazuje, jest tęczowa, barwna. Przeplatają się w niej różne formy i style. Można odnaleźć nawiązanie do motywów glamour, ponieważ meble są eleganckie, niezwykle oryginalne w swym wyglądzie, a jednocześnie zmodyfikowane w sposób nowoczesny. Doskonale wpasują się w eklektyczny klimat, czyli "stare z nowymi", gdyż posiadają niezwykle ciekawe kształty. Przykładowo, rzeźbiony taboret z przecierkami będzie tworzyć idealny kontrast z toaletką w minimalistycznym stylu. Taki zabieg nada sypialni niezwykle interesujący, niepowtarzalny nastrój. Jeśli gustujemy natomiast w stylu shabby chic, oznaczającego "stary szyk", to i w tym przypadku zestaw Rainbow spełni Państwa oczekiwania. Prezentowana kolekcja została stworzona dla wszystkich osób, które lubią bawić się stylami, formami i chcą urządzić swój dom w awangardowy sposób, przy użyciu solidnie wykonanych i dobrych jakościowo materiałów.

Specyfikacja techniczna

Producent Gowood
Styl meble prowansalskie, meble vintage
Szerokość 35 cm
Głębokość 35 cm
Wysokość 45 cm
Miejsce przeznaczenia Jadalnia
Dostępność 10 - 12 tyg.
Gwarancja 2 lata
Stan produktu Zmontowany
Uwagi Produkt w związku z szeroką możliwością konfiguracji traktowany jest jako produkt na specjalne zamówienie (art. 38 pkt. 3 Ustawy o prawach konsumenta) i nie podlega zwrotowi.
ID PRODUKTU 17617
Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Dodaj recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Produkt

Dostawa

Obsługa