Dębowa szafa natural

Więcej widoków

Dębowa Szafa Modułowa Natural

4 288,00 zł
miesięcznie
Meble na raty
Kolekcja: Natural Dostępność: ok. 8 tyg. Stan produktu: Do montażu
Darmowy transport

Na wszystkie zamówienia

Darmowe wnoszenie

Rozładunek oraz wniesienie gratis

Szerokość od 100 cm
Wysokość 216 cm
Głębokość 57 cm
4 288,00 zł

Produkty w kolekcji Natural

Opis

Modułowa szafa Natural to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią wysoką jakość i praktyczne rozwiązania. Główną zaletą szafy jest możliwość dowolnego jej komponowania. Dzięki temu możemy dopasować ją do naszego wnętrza i naszych indywidualnych potrzeb.

Podstawa szafy ma szerokość 100 cm i zawiera półkę i drążek. Aby uzyskać swój indywidualnie skomponowany mebel, należy uzupełnić podstawę o dodatkowe moduły i wyposażenie wewnętrzne. Moduły mają szerokość 100 cm i 50 cm i zawierają jedną półkę i drążek. Dodatkowo każdy moduł można uzupełnić o dodatkowe półki, drążki, potrójne szuflady wewnętrzne i wieszaki na spodnie. Wszystko zależy od naszego pomysłu! Dla przykładu: jeśli potrzebujemy szafy trzydrzwiowej wybieramy podstawę + moduł 50 cm. Wnętrze możemy wyposażyć w półki, drążki, szuflady i wieszaki.

Szafa Natural wykonana jest z litego drewna dębowego. Na szczególną uwagę zasługują naturalne sęki i rozpękania, które nadają meblowi niezwykle naturalnego uroku. Wysoka jakość zastosowanych materiałów i staranność wykonania są gwarancją zadowolenia nawet najbardziej wymagających.

Szafa idealnie komponuje się z pozostałymi meblami z kolekcji Natural. Będzie idealnym uzupełnieniem sypialni urządzonej z łóżkiem i komodami. Meble z kolekcji Natural to propozycja dla osób, które cenią najwyższą jakość. Nienaganne wykonanie i elegancki design sprawiają, że meble spełnią nawet najwyższe oczekiwania.

Szafę można wyposażyć w oświetlenie zewnętrzne (z pilotem) do korony, które jest zamontowane pod koroną, oraz oświetlenie wewnętrzne, które zamontowane jest na wieńcu górnym 5mm od krawędzi. Kable są schowane na koroną. Długość kabla - 2 m i jest to kabel od paska ledowego, natomiast długość kable przy zasilaczu mierzy 3,90m.

szafa modulowa

Specyfikacja techniczna

Producent Seart Group
Materiał Drewno Dębowe
Styl meble nowoczesne
Szerokość od 100 cm
Głębokość 57 cm
Wysokość 216 cm
Miejsce przeznaczenia Przedpokój, Sypialnia
Dostępność produktu Na zamówienie
Dostępność ok. 8 tyg.
Gwarancja 2 lata
Stan produktu Do montażu
Uwagi Produkt w związku z szeroką możliwością konfiguracji traktowany jest jako produkt na specjalne zamówienie (art. 38 pkt. 3 Ustawy o prawach konsumenta) i nie podlega zwrotowi.
ID PRODUKTU 18559
Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane

Zobacz inne produkty w tej kategorii

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Dodaj recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Produkt

Dostawa

Obsługa