Szafka sosnowa na kółkach Lily

1 370,00 zł

1 233,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Produkt niedostępny
Termin realizacji: ok. 8 tyg. Stan produktu: Do montażu
Darmowy transport

Na wszystkie zamówienia

Darmowe wnoszenie

Rozładunek oraz wniesienie gratis

Szerokość 43 cm
Wysokość 54 cm
Głębokość 40 cm
Opis

Często przydałyby się nam meble, które w prosty sposób można przestawić. Zmieni nam się koncepcja wystroju, czy chcemy przemeblować pokój albo chociażby zrobić większe porządki. W tym celu wymyślono meble mobilne. Dzięki dołączonym kółkom, szybko je odsuniemy, a potem z powrotem możemy dosunąć lub przesunąć w zupełnie inne miejsce.

Sosnowa, klasyczna szafka na 4 kółkach, pokryta jest białym woskiem, z widoczną strukturą drewna. Posiada trzy szuflady z systemem cichego domyku. Uchwyty zostały zastąpione przez szczeliny. Wystarczy wsunąć rękę i pociągnąć. Komoda idealnie przyda się do schowania podręczników i pozostałych przyborów szkolnych. Z łatwością zmieści się pod biurko, które również dostępne jest w ofercie Lily.

Wybierając meble z kolekcji Lily, urządzisz Twojemu dziecku ładny przytulny, komfortowy i bezpieczny pokój. To właśnie w nim odkrywa świat, stawia pierwsze kroki. Wszystko, czego próbuje jest nowe, nieznane. Każdy dzień przynosi niespodzianki. Zarówno dla maluszka, jak i rodziców to, co dzieje się z naszym dzieckiem i wokół niego jest po prostu fascynujące. By mogło poznawać i uczyć się, niezbędne jest zapewnienie mu dogodnych warunków.

Meble Lily są ergonomiczne i zgodne z najwyższymi standardami jakości i bezpieczeństwa, której zasady określa norma DIN 18025. Do ich wyprodukowania użyto mocnego i wytrzymałego drewna sosnowego. Wykonane zostały w ponadczasowym stylu klasycznym z nowoczesnym designem. W drzwiach i szufladach zastosowano system cichego domyku. Krawędzie mebli, przewijaka, szczebelki oraz pozostałe elementy są gładkie, bez ostrych kantów, co gwarantuje bezpieczeństwo i uniknięcie zranienia, czy skaleczenia.

W skład kolekcji Lily wchodzą: łóżeczka dla dzidziusia, łóżka dla starszych dzieci, komody, przewijak, szafy dwu- i trzydrzwiowe, półki ścienne, regały, łóżko z baldachimem, panel wiszący, szafka nocna, biurka oraz skrzynki na zabawki. Zestaw został zaprojektowany w taki sposób, aby meble "rosły wraz z dzieckiem". Oznacza to, że gdy nasz maluch podrośnie, nie musimy wymieniać wszystkich mebli. Wystarczy dokupić wybrane elementy, by bez większych zmian, urządzić cały pokój naszego dziecka, od niemowlęcia, aż do nastolatka. To oszczędność czasu i pieniędzy.

Specyfikacja techniczna

ProducentWeKids
MateriałDrewno Sosnowe
Szerokość43 cm
Głębokość40 cm
Wysokość54 cm
Termin realizacjiok. 8 tyg.
Gwarancja2 lata
Stan produktuDo montażu
Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Dodaj recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Produkt

Dostawa

Obsługa