Stoły dla dzieci wykonane z drewna

Zapraszamy Państwa do obejrzenia naszej wyjątkowej kolekcji stołów dla dzieci, oferujemy ruchome stoły na kółkach, klasyczne stoliki dziecięce oraz zestawy z krzesłami i ławką. Nasze meble spełniają wszystkie zasady ergonomii oraz bezpieczeństwa. Przy produkcji zostało użyte drewno sosnowe o najwyższych standardach jakości. Stół w pokoju dziecięcym to jeden z ważniejszych mebli z jakimi stykają się na co dzień nasze pociechy. Jest to miejsce do nauki, zabawy, do spożywania posiłków, ważne więc aby był on specjalnie zaprojektowany z myślą o najmłodszych użytkownikach. Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty!

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Najwyższej jakości stoły dla dzieci, idealne jako miejsce do nauki, zabawy oraz spożywania posiłków. Oferowane przez nas produkty posiadają niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą kolekcją!
1

Stoły dla dzieci – meble dziecięce, które wpływają na rozwój!

Dla każdego dziecka stół jest jednym z najważniejszych elementów wyposażenia pokoju. Stolik dziecięcy to świadek wielu fascynujących, kreatywnych zabaw, nauki, poznawania świata, nowych doznań kulinarnych. Każdy maluch musi mieć swój stolik do rysowania czy biurko do odrabiania lekcji. Aby mebel w pełni spełniał oczekiwania małego użytkownika, musi być do niego odpowiednio dopasowany. Polecamy nasze drewniane stoły dla dzieci, których wymiary są dostosowane do małego użytkownika. Prawidłowo dobrane wymiary naszych dziecięcych stolików i krzesełek, w połączeniu z funkcjonalnością oraz pięknym designem dają uniwersalne, ponadczasowe meble, sprzyjające wszechstronnemu rozwojowi najmłodszych domowników. Stoliki dziecięce z naszej oferty zostały wykonane z najwyższą starannością, nie posiadają ostrych krawędzi, utrudniających prace plastyczne nierówności, zbędnych belek ograniczających ruchy. Są solidne, stabilne i piękne. Nasze biurka dla dzieci są tak zaprojektowane, że maluchy z ochotą siadają przy nich, trenując zdolności manualne, nabywając nową wiedzę i umiejętności. Wybierz najlepszy stolik dziecięcy dla swojej pociechy i zapewnij jej zdrowy rozwój!

Stolik dziecięcy dopasuj do potrzeb dziecka

Nie ulega wątpliwości, że dla dzieci najlepsze są meble drewniane, choćby z tego względu, że są najbardziej wytrzymałe, łatwe w codziennej pielęgnacji, a do tego – naturalne, nadają się więc także dla małych alergików. Dziecięce stoły z drewna doskonale poradzą sobie z napojami i przekąskami o różnej temperaturze, z ciężarem książek i podręczników, słowem: z intensywną, codzienną eksploatacją. Ale stoły dla dzieci są różne i nie wystarczy zadecydować, z jakiego materiału stolik do pokoju dziecka powinien być wykonany. Pozostałe parametry techniczne i aspekty wizualne mebla powinny być dobierane indywidualnie, zgodnie z oczekiwaniami rodziców i potrzebami dziecka. Prosty stół sosnowy dziecięcy jest rozwiązaniem niezwykle uniwersalnym. Wysokość stołu dostosowana jest do wzrostu kilkuletniego dziecka, a powierzchnia blatu gwarantuje maluchowi odpowiednio dużo miejsca do nauki i zabawy. Wygodnym i praktycznym rozwiązaniem jest nabyć od razu stół z krzesłami, zyskujemy wtedy pewność, że krzesełka będą dopasowane do stolika zarówno stylistyką, jak i wymiarami. Ciekawą propozycją jest także stół z krzesłami i ławką – dodatkowy element w postaci ławki dla dziecka to większe pole do popisu dla dziecięcej wyobraźni, ten mebel świetnie sprawdzi się podczas zabawy w szkołę, ale także jako rekwizyt w przedstawieniu, którego akcja rozgrywa się w parku. Stół w zestawie z krzesłami i ławką to również świetny wybór, gdy dziecko jest bardzo towarzyskie i lubi zapraszać na sok kilkoro znajomych jednocześnie, stworzenie maluchowi kącika dla gości to rozwiązanie bardzo atrakcyjne dla małych dzieci i sprzyja ono zacieśnianiu kontaktów z rówieśnikami. Starsze dziecko w wieku szkolnym potrzebuje czegoś więcej niż mały stoliczek do malowania farbami i zabawy plasteliną. Można zdecydować się wtedy na klasyczne biurko dziecięce lub wybrać stół na kółkach – mobilny stolik to oryginalna propozycja, która sprawdzi się zwłaszcza na większym metrażu. To także świetny wybór, jeśli w pokoju dziecka znajduje się łóżko antresola. Na co dzień drewniane biurko na kółkach może stać właśnie pod łóżkiem, ale jeśli zajdzie potrzeba ugoszczenia kolegów, czy stworzenia bardziej dostępnego miejsca pracy, mebel na kółkach można szybko i łatwo przesunąć w inną część pokoju.

Stylowe stoły dla dzieci – udana aranżacja dziecięcego pokoju!

Kiedy na świat ma przyjść dziecko, rodzice pragną zapewnić mu szczęśliwe dzieciństwo. Przygotowując się do powitania pociechy, zajmują się między innymi stworzeniem pięknego, bezpiecznego, wymarzonego pokoju dla dziecka. Niemowlę nie potrzebuje zbyt wiele przestrzeni, a ilość mebli w jego kąciku może być mocno ograniczona, jednak wraz z wiekiem dziecko ma coraz więcej potrzeb i pokój dziecka musi być do nich dostosowany. Stoliki dla dzieci można dziś bez trudu dopasować nie tylko do przeznaczenia mebla w danym pokoju, ale także do aranżacji całego pomieszczenia. Dostępne są drewniane stoły dla dzieci w naturalnej barwie drewna, ale możemy również nabyć kolorowy stolik dziecięcy lub biały stół sosnowy. Drewniane meble dla dzieci w wersji kolorowej są barwione bezpiecznymi dla małych organizmów lakierami lub woskami. Jeśli więc urządzamy pokój małej księżniczki biały stolik lub stół dziecięcy w kolorze różowym są jak najbardziej mile widziane. Biały stół na kółkach to z kolei mebel, który doskonale wpisuje się w stylistykę nowoczesnego minimalizmu, tak często wybieranego w aranżacji pokoju dla nastolatka. Każde dziecko, bez względu na wiek i potrzeby, znajdzie w naszej ofercie to, czego potrzebuje. Nasze stoliki dziecięce zachwycą zarówno młodych użytkowników, jak i rodziców.