Stół rozsuwany Halifax - OSTATNIE SZTUKI

3 390,50 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Produkt niedostępny
Termin realizacji: 2 - 5 tyg. Stan produktu: Do montażu
Darmowy transport

Na wszystkie zamówienia

Darmowe wnoszenie

Rozładunek oraz wniesienie gratis

Szerokość 90 cm
Wysokość 76 cm
Długość 160 cm / 200 cm
Opis

Elegancki stół to marzenie każdej pani domu i absolutna podstawa umeblowania jadalni oraz kuchni. Przy stole jadamy najważniejsze posiłki i cieszymy się towarzystwem bliskich. Warto więc zadbać o to, by stół był naprawdę unikalny, szczególnie dlatego, że będzie towarzyszył nam przez wiele lat.

Mahoniowy stół z kolekcji prowansalskiej Halifax to z pewnością jeden z tych wyborów, które określa się słowami: „na długie lata”. Mahoń jest bardzo twardym drewnem, które trudno jest zarysować a dzięki odporności na pasożyty na powierzchni stołu nigdy nie powinno być widać działania korników, czy też innych niszczycieli drewna. Stół jest rozsuwany, co pozwala zastosować go także podczas przyjęć i rodzinnych biesiad.

Porada dekoratora: dziś obrusy i serwety nieco się już znudziły, dlatego staramy się aby powierzchnie naszych stołów były na tyle piękne, by móc pokazać się bez przykrycia.

Produkt wyprzedażowy, niepełnowartościowy. Środkowa dostawka do stołu, pełniąca funkcję przedłużenia blatu, po rozłożeniu nie jest idealnie równoległa z jego płaszczyzną, widoczne również na niej odpryski lakieru. Po złożeniu stoł nie wykazuje żadnych wad. 

Specyfikacja techniczna

Producent Nova Solo
Materiał Drewno Mahoniowe, MDF
Styl meble białe, meble prowansalskie
Szerokość 90 cm
Wysokość 76 cm
Długość 160 cm / 200 cm
Termin realizacji 2 - 5 tyg.
Gwarancja 2 lata
Stan produktu Do montażu
ID PRODUKTU 16047
Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Dodaj recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Produkt

Dostawa

Obsługa