Społecznie odpowiedzialni

Prowadzimy działalność szanując i uwzględniając potrzeby społeczności występujących w naszym otoczeniu. Wiemy, że rodzina to ogromna wartość naszego narodu, a dzieci i młodzież to najlepsza inwestycja, dlatego podejmujemy różne inicjatywy mające na celu wsparcie rodzin, oraz pomoc w rozwoju talentów młodego pokolenia.

Karta Dużej Rodziny:

Firma Seart jest partnerem rządowego programu realizowanego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, wspierającego rodziny wielodzietne. Każda rodzina 3+ decydująca się na zakup w naszym sklepie, na ponad 40 kolekcji może uzyskać 10% rabatu. Jesteśmy przekonani, że Karta Dużej Rodziny to fantastyczny program, pozwalający na oszczedności w różnych dziedzinach życia. Jesteśmy dumni, że należąc do tej inicjatywy wspieramy polskie rodziny.

Karta dużej rodziny

Seart Cup- Football Academy Chmielnik:

Firma Seart wraz z Footaball Academy aktywnie wspiera młodych piłkarzy corocznie organizując turniej Seart Cup. Jako sponsor turnieju nasza firma funduje nagrody w postaci medali, pucharów, nagród indywidualnych dla najlepszych zawodników oraz słodkiego poczestunku. Dzięki tej inicjatywie mamy możliwość obserwacji niesamowitych postępów młodych piłkarzy, co daje ogromne poczucie satysfakcji i potwierdza, że warto wspierać młode talenty, oraz zachęcać dzieci do uprawiania sportu.

Seart Cup 2016, Seart Cup 2015

Programy profilaktyczne dla młodzieży:

Kochamy młodych ludzi, dostrzegamy w nich ogromny potencjał oraz wiele talentów. Widzimy również jak wiele zagrożeń czyha na młodego człowieka, dlatego organizujemy w szkołach programy profilaktyczne majace na celu przestrzeganie młodzieży przed zagrożeniami dzisiejszego świata. Dotychczas udało nam się zrealizować spotkanie z Dobromirem Makowskim realizującym program „Rap Padagogia”, oraz z Arkadio i DJ Dugi w akcji „Rób To Co Kochasz „.Widzimy ogromną potrzebę takich inicjatyw, dlatego namy nadzieję, że w kolejnych latach uda nam się kontynować spotkania z ludźmi, którzy inspirują młodzież oraz są dla nich autorytetem.

 Arkadio w gimnazjum

Konkursy, spektakle, wydarzenia:

Doceniamy starania i pracę wkładaną w rozwój talentów. Wiemy jak ważne jest docenianie sukcesów i zachęcanie zdolnych ludzi do dalszej pracy. Uczestnistwo w konkursach i festiwalach pozwala na sprawdzenie swoich umiejętności, motywuje do pracy, a także dzięki zdobytym nagrodom i wyróżnieniom buduje wartość młodych ludzi dajac im poczucie satysfakcji i spełnienia. Dlatego też wspieramy tych, którzy dbają o rozwój telentów młodych ludzi, pomagając w organizacji wydarzeń kulturalnych. Mieliśmy przyjemność udzielić wsparcia filii Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego współfinansując musical „Dorotka w krainie OZ”. Wspieramy również Świętokrzyski Festiwal Kolęd i Pastorałek, a także konkurs fotograficzny „Przyroda Ojczysta”.