Sekretarzyk drewniany Rainbow 1

2 735,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Produkt niedostępny
Termin realizacji: 8 - 10 tyg. Stan produktu: Zmontowany
Darmowy transport

Na wszystkie zamówienia

Darmowe wnoszenie

Rozładunek oraz wniesienie gratis

Szerokość 130 cm
Wysokość 96 cm
Głębokość 65 cm
Opis

Dawniej sekretarzyk służył jako mebel, przy którym pisano i przechowywano korespondencję oraz artykuły piśmiennicze. Dzisiaj ten rodzaj komunkowania się przechodzi powoli do historii. Nastała era e-maili i sms-ów. Sekretarzyki zostały zastąpione przez biurka, na których stoją sprzęty komputerowe. Nazwa jednak cały czas obowiązuje i można zdefiniować go jako szafkę z szufladami, półkami i nadstawką. Teraz mebel ten przejął rolę konsoli, toaletki. Często zestawiony jest razem z lustrem, a zamiast listów chowamy tam kosmetyki do makijażu. Może nam również posłużyć za pulpit, gdzie czytamy książki, czy jako mebel do gabinetu.

Prezentowany na zdjęciu sekretarzyk z drewna świerkowego posiada 5 szuflad oraz otwarte półki. Uroku dodają mu efektowne rzeźbienia oraz stylowe, wygięte nogi. Mają Państwo możliwość zaprojektowania go według własnego gustu, gdyż korpus oraz blaty stolika mogą być wykonane w dowolnie wybranych kolorach, z widocznej palety barw. Prosimy również o zdecydowaniu o rodzaju uchwytów do szuflad.

Metody wykończenia mebla to: lakier, lakier z przecierką, nadający efekt postarzenia, bądź wosk. 

Polecamy też konsole z pozostałych naszych kolekcji.

Kolekcja Rainbow, jak sama nazwa wskazuje, jest tęczowa, pełna ferii barw i kolorów. Przeplatają się w niej różne style oraz formy. Można odnaleźć tu glamour, ponieważ meble są eleganckie, niezwykłe w swym wyglądzie, a jednocześnie zmodernizowane w sposób nowoczesny. Doskonale wpasują się w eklektyzm, czyli "stare z nowymi", gdyż posiadają ciekawe i niezwykłe kształty. Przykładowo, starodawny sekretarzyk będzie tworzył idealny kontrast ze współczesnym krzesłem. Taki zabieg nada wnętrzu powiew świeżości, innowacyjności. Jeżeli natomiast lubimy bawić się aranżowaniem wnętrz w stylu shabby chic, czyli tłumacząc najprościej: za pomocą zastosowania specjalnych metod postarzamy nowe meble, to i w takim klimacie kolekcja Rainbow również się odnajdzie. Prezentowany zestaw został stworzony dla wszystkich osób, które lubią bawić się strukturami, formami, urządzić swój dom w sposób awangardowy, z wykorzystaniem bardzo dobrych jakościowo produktów.

Specyfikacja techniczna

Producent Gowood
Materiał Drewno Świerkowe
Styl meble prowansalskie, meble vintage
Szerokość 130 cm
Głębokość 65 cm
Wysokość 96 cm
Głębokość góry 76 cm
Miejsce przeznaczenia Biuro
Termin realizacji 8 - 10 tyg.
Gwarancja 2 lata
Stan produktu Zmontowany
Uwagi Produkt w związku z szeroką możliwością konfiguracji traktowany jest jako produkt na specjalne zamówienie (art. 38 pkt. 3 Ustawy o prawach konsumenta) i nie podlega zwrotowi.
ID PRODUKTU 17620
Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Dodaj recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Produkt

Dostawa

Obsługa