Regał Sosnowy Marika MR 4x3

Więcej widoków

Regał Sosnowy Marika MR 4x3

1 849,00 zł
miesięcznie
Meble na raty
Produkt niedostępny
Dostępność: ok. 8 tyg. Stan produktu: Do montażu
Wyprodukowano w Polsce
Darmowy transport

Na wszystkie zamówienia

Darmowe wnoszenie

Rozładunek oraz wniesienie gratis

Szerokość 148 cm
Wysokość 112 cm
Głębokość 40 cm
Opis

Kolekcja Marika została zaprojektowana według najlepszych wzorców włoskiego designu. Wprost nawiązują do śródziemnomorskiego klimatu. Proste i lekkie formy mebli wsparte solidną konstrukcją z litego drewna, będą się doskonale komponować w pomieszczeniach nowoczesnego europejczyka.

Oferujemy regały wyróżniające się wykonaniem najwyższej jakości. Regał Marika jest w 100% naturalnym i ekologicznym produktem. Wykonany jest z selekcjonowanego litego drewna sosnowego pochodzącego z czystych i ekologicznych terenów. Zastosowany materiał sprawia, że jest bardziej odporne na zarysowania, wgniecenia co zdecydowanie wpływa na czas użytkowania. Elementy korpusu, boki, blaty mają aż 40 mm grubości.

Drewno może być surowe, olejowane,.

Specyfikacja techniczna

Producent SEART furniture
Materiał Drewno Sosnowe
Szerokość 148 cm
Głębokość 40 cm
Wysokość 112 cm
Dostępność ok. 8 tyg.
Stan produktu Do montażu
Gwarancja 2 lata
ID PRODUKTU 724
Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane

Recenzje

  1. Produkt
    Dostawa
    Obsługa

    Anna30.01.2012

    Niedawno dostałam moje regały marika 4x3 i 3.2.1. Mimo, że jeden regał był na zamówienie, firma zrobiła go dokładnie tak jak chciałam i to bardzo szybko. Meble są piękne i bardzo solidne. Są właśnie takie jakie chciałam, choć obawiałam się zamawiać meble przez internet bez wcześniejszego oglądania ich. Jedynym moim problemem był wybór koloru ale firma bardzo szybko sobie z tym poradziła tzn. wysłali mi próbki kolorów na drewnie sosnowym. Polecam to rozwiązanie ponieważ jest różnica między kolorem na stronie a kolorem na żywo. Firma Seart i meble Marika godne polecenia.

Dodaj recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Produkt

Dostawa

Obsługa