Regał dębowy Floory

1 440,00 zł

1 296,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Produkt niedostępny
Termin realizacji: ok. 8 tyg. Stan produktu: Do montażu
Darmowy transport

Na wszystkie zamówienia

Darmowe wnoszenie

Rozładunek oraz wniesienie gratis

Szerokość 98 cm
Wysokość 156 cm
Głębokość 44 cm
Opis

Regał jest meblem uniwersalnego zastosowania. Spełni rolę kredensu na serwis obiadowy w jadalni, szafy biurowej na dokumenty w gabinecie, podręcznego schowka na przetwory w spiżarni, czy biblioteczki na książki.

Regał Floory wyprodukowany został z płyty stolarskiej pokrytej fornirem dębowym, którego zaletą są: zwiększona odporność na wgniecenia, przetarcia, czy zalania. Mebel posiada dwie otwarte półki oraz dolne drzwiczki. Może stanowić pojedynczy produkt lub tworzyć element zestawu całej kolekcji, którą Panstwu polecamy.

Proste linie, estetyka, projekt i wykonanie z niezwykłą dbałością i starannością. Meble z kolekcji Floory są praktyczne i efektowne. Patrząc na nie mamy wrażenie jakby architekt i stolarz użyli paneli podłogowych do stworzenia zgrabnych, nowoczesnych mebli w minimalistycznym stylu. Efekt ten osiągnięto poprzez zastosowanie techniki łączenia na tzw. mikrowczepy. To kolejny rodzaj mebli, gdzie możemy powiedzieć, że ich piękno odnajdziemy w prostocie. (Podobną tendencję znajdziecie Państwo na przykład w kolekcji Emma). Cechą charakterystyczną jest brak nadmiernych ozdób, a dekoracją samą w sobie jest ich naturalny kolor. W przypadku prezentowanej kolekcji jest to pasiasty układ panelowy. Wszystkie produkty z serii Floory są delikatnie rozjaśnione poprzez pokrycie ich olejem w odcieniu bieli, który dodatkowo jeszcze zabezpiecza je przed uszkodzeniami. Meble są uniwersalne i skomponowane w taki sposób, że można je dopasować praktycznie do wszystkiego. Nawet do przysłowiowych paneli podłogowych. Dobierając natomiast, odpowiednie dodatki, stworzymy nasz indywidualny styl i w pełni poczujemy się jak we własnym domu.

Specyfikacja techniczna

Producent MobArte International
Materiał Drewno Dębowe, MDF
Szerokość 98 cm
Głębokość 44 cm
Wysokość 156 cm
Miejsce przeznaczenia Salon
Termin realizacji ok. 8 tyg.
Gwarancja 2 lata
Stan produktu Do montażu
ID PRODUKTU 17651
Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Dodaj recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Produkt

Dostawa

Obsługa