Recenzje gwiazd

Wsród grona naszych Klientów znalazły się również znane osoby ze świata mediów. Zakupy u nas zrobiły Olga Borys i Wojciech Majchrzak, Gosia Andrzejewicz, Katarzyna i Maciej Stuhr. Olga Borys i Krzysztof Majchrzak wybrali białe meble z kolekcji Charlotte oraz Halifax, jak również piekną lampę stołową This & That. Łożko z kolekcji Nicole dla swojego syna Mateusza wybrała natomiast Gosia Andrzejewicz. Państwo Stuhr zdecydowali się na pufy z kolekcji This & That, a Elżbieta Jędrzejewska wybrała (również z kolekcji This & That) designerskie misy aluminiowe. 

Bardzo nas cieszy, że znane osoby ze świata mediów postanowiły również zrecenzować otrzymane produkty. Zobaczcie jak nasze meble wyglądają we wnętrzach gwiazd!

Czas na wnętrze

 Wojciech Majchrzak - aktor filmowy i teatralny, absolwent PWST we Wrocławiu. Występował w Teatrze Powszechnym w Łodzi, Teatrze Nowym w Łodzi, Teatrze Powszechnym im. Jana Kochanowskiego w Radomiu, Teatrze Ochoty, Teatrze Komedia w Warszawie. Zagrał w kilku produkcjach telewizyjnych,  w tym rolę Wacława Szczygła w serialu "Przeprowadzki". Popularność przyniosła mu rola Leszka Nowaka w serialu "Na Wspólnej", w którym grał w latach 2003 - 2006. W latach 2010 - 2014 grał w serialu wojennym "Czas honoru" wcielając się w postać Tomasza Krawicza ps. Krawiec, dowódcę cichociemnych. Aktor serialu "M jak Miłość".

Szafka nocna z kolekcji Charlotte

Długo nie mogłem się zdecydować na szafkę nocną. Żadna nie przypadła mi do gustu przez długi czas, uznałem nawet, że taki mebel nie jest mi w ogóle potrzebny. Aż do czasu, kiedy żona zamówiła RTV-kę Seart. Spodobał mi się charakter i solidność mebli z litego drewna. Natychmiast w Internecie przejrzałem pełną ofertę firmy i znalazłem to, na co tak długo nie mogłem się zdecydować. Szafka nocna Charlotte 435 to klasyczna elegancja - piekno z naturalnego drewna. Sosnowa szafka z kolekcji Charlotte posiada praktyczną półkę oraz uchylne drzwiczki. Bogata gama kolorystyczna sprawia, że mogłem dowolnie skomponować korpus i blat szafki - jednak wybrałem klasyczną biel. Teraz przy naszym łóżku dumnie stoi piękna biała szafka i dzierży moje aktualnie czytane książki, tablet i iPhone'a. Okazało się, że szafka nocna Charlotte to niezastąpiony element wystroju naszej sypialni. 

Wojciech Majchrzak 

Czas na wnętrze

Gosia Andrzejewicz - wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów

Łóżko jest bardzo funkcjonalne, wygodne i pięknie zaprojektowane

Mój syn jest bardzo wysoki jak na swój wiek, więc wybierając dla niego odpowiednie łóżko, szukałam konstrukcji z której zbyt szybko nie wyrośnie, cechującej się sporym zapasem funkcjonalności. Po wielodniowych poszukiwaniach wybrałam Łóżko Antresola Nicole z firmy Seart Meble z Drewna. Moim zdaniem to łóżko to "must have" każdego rodzica, który ceni sobie praktyczność, bezpieczeństwo i piękny design. Konstrukcję tę cechują pojemne szafki, półki na zabawki, a nawet wysuwane biurko, które moim zdaniem jest hotowym rozwiązaniem dla osób z ograniczoną przestrzenią w mieszkaniu.

Łóżko jest bardzo funkcjonalne, wygodne i pięknie zaprojektowane. Szary modny kolor dopasuje się do każdego wnętrza, a biel pasuje do modnego stylu skandynawskiego. Łóżko posiada niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. Mebel ten umożliwia stworzenie w pokoju dziecka doskonałego miejsca do zabawy i rozwoju. Myślę, że Mateusz będzie miał z niego frajdę przez wiele lat.

Gosia Andrzejewicz (http://www.naturalniedladzieci.com/)
Czas na wnętrze

Katarzyna Błażejewska - Stuhr - dietetyczka, absolwentka dietetyki na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i Psychodietetyki na SWPS, autroka książek o zdrowym żywieniu

Maciej Stuhr - aktor filmowy i teatralny 

Czy pufy się sprawdziły? Bardzo!

Dotychczas puf fascynował mnie głównie swoją nazwą. Zastanawiałam się, patrząc z dystansu, jak się właściwie z tego korzysta? Czy w ogóle jest wygodne? Dziś po pierwszych tygodniach z Seart pufami mogę powiedzieć, że - po pierwsze cieszą oko, nie zagracają pomieszczenia, są lekkie i mobilne. Po drugie ich zaletą jest to, że taki puf wymusza aktywność również przy odpoczynku i zmusza do elegancji w siedzeniu na nim. I to w nich lubię! - mówi Katarzyna Błażejewska - Stuhr

Dzięki możliwości zdjęcia wierzchniej warstwy puf nie trzeba martwić się o ich czystość, ponieważ jest możliwość szybkiego usunięcia zabrudzeń. Atutem puf jest też ich wielkość, dzięki czemu możemy je latwo przenosić pio mieszkaniu, tak aby pasowały do potrzeb rodziny.

Katarzyna i Maciej Stuhr (http://www.naturalniedladzieci.com/)