Recenzje gwiazd

Wsród grona naszych Klientów znalazły się również znane osoby ze świata mediów. Zakupy u nas zrobiły Olga Borys i Wojciech Majchrzak, Gosia Andrzejewicz, Katarzyna i Maciej Stuhr. Olga Borys i Krzysztof Majchrzak wybrali białe meble z kolekcji Charlotte oraz Halifax, jak również piekną lampę stołową This & That. Łożko z kolekcji Nicole dla swojego syna Mateusza wybrała natomiast Gosia Andrzejewicz. Państwo Stuhr zdecydowali się na pufy z kolekcji This & That, a Elżbieta Jędrzejewska wybrała (również z kolekcji This & That) designerskie misy aluminiowe. 

Bardzo nas cieszy, że znane osoby ze świata mediów postanowiły również zrecenzować otrzymane produkty. Zobaczcie jak nasze meble wyglądają we wnętrzach gwiazd!

meble drewniane, Łukasz Nowicki

 Łukasz Nowicki - polski aktor teatralny, filmowy i dubbingowy, dziennikarz i prezenter telewizyjny. Ukończył krakowską PWST. Od stycznia 2010 r. prowadzi poranny program TVP2 - "Pytanie na śniadanie". Od marca 2011 prowadzi teleturniej TVP2 - "Postaw na milion". Zagrał w wielu produkcjach telewizyjnych i filmowych.

Łukasz Nowicki poleca meble z kolekcji Rustyk i Mexicana

Domek nad rzeką otulony mgłą, skąpany w pachnącym drzewie żarzącym się ognisku...raj....Spełnienie marzeń o własnym azylu...o ciszy.. I byłoby jak w bajce lub Amerykanskiej komedii, gdzie dziecko po minucie ma 7 lat gdyby nie fakt, że trzeba ten domek urządzić, wyposażyć w meble... A ja tak nie cierpię zakupów.... Jedno centrum budowlane, druga giełda, trzeci sklep o szwedzkiej nazwie, czwarta giełda staroci, piąta desa, szósty internet i jego nieprzebrane bogactwa...stracony czas, nerwy i rozpacz. Czy to Ja nie mam gustu?..czy świat go zatracił? I wtedy trafiam na stronę internetową firmy "Seart", nie wiedząc, że prawdziwy koszmar dopiero przede mną. jest łóżko!!! - krzyczę do ukochanej, by po chwili znaleźć piękniejsze... Wybieramy stół, krzesła, komodę... Za godzinę wybieramy inne... Nazajutrz jeszcze inne... Wszystkie piękne, gustowne, z klasą... 

Najpierw cierpiałem z niedoboru, później "przez sklep Seart" z nadmiaru :)

Piękne meble i święty spokój. Idealna symbioza.

 Łukasz Nowicki

Wojciech Majchrzak, recenzje gwiazd

 Wojciech Majchrzak - aktor filmowy i teatralny, absolwent PWST we Wrocławiu. Występował w Teatrze Powszechnym w Łodzi, Teatrze Nowym w Łodzi, Teatrze Powszechnym im. Jana Kochanowskiego w Radomiu, Teatrze Ochoty, Teatrze Komedia w Warszawie. Zagrał w kilku produkcjach telewizyjnych,  w tym rolę Wacława Szczygła w serialu "Przeprowadzki". Popularność przyniosła mu rola Leszka Nowaka w serialu "Na Wspólnej", w którym grał w latach 2003 - 2006. W latach 2010 - 2014 grał w serialu wojennym "Czas honoru" wcielając się w postać Tomasza Krawicza ps. Krawiec, dowódcę cichociemnych. Aktor serialu "M jak Miłość".

Szafka nocna z kolekcji Charlotte

Długo nie mogłem się zdecydować na szafkę nocną. Żadna nie przypadła mi do gustu przez długi czas, uznałem nawet, że taki mebel nie jest mi w ogóle potrzebny. Aż do czasu, kiedy żona zamówiła RTV-kę Seart. Spodobał mi się charakter i solidność mebli z litego drewna. Natychmiast w Internecie przejrzałem pełną ofertę firmy i znalazłem to, na co tak długo nie mogłem się zdecydować. Szafka nocna Charlotte 435 to klasyczna elegancja - piekno z naturalnego drewna. Sosnowa szafka z kolekcji Charlotte posiada praktyczną półkę oraz uchylne drzwiczki. Bogata gama kolorystyczna sprawia, że mogłem dowolnie skomponować korpus i blat szafki - jednak wybrałem klasyczną biel. Teraz przy naszym łóżku dumnie stoi piękna biała szafka i dzierży moje aktualnie czytane książki, tablet i iPhone'a. Okazało się, że szafka nocna Charlotte to niezastąpiony element wystroju naszej sypialni. 

Wojciech Majchrzak 

recenzje gwiazd, Maciej Stuhr

Katarzyna Błażejewska - Stuhr - dietetyczka, absolwentka dietetyki na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i Psychodietetyki na SWPS, autroka książek o zdrowym żywieniu

Maciej Stuhr - aktor filmowy i teatralny 

Czy pufy się sprawdziły? Bardzo!

Dotychczas puf fascynował mnie głównie swoją nazwą. Zastanawiałam się, patrząc z dystansu, jak się właściwie z tego korzysta? Czy w ogóle jest wygodne? Dziś po pierwszych tygodniach z Seart pufami mogę powiedzieć, że - po pierwsze cieszą oko, nie zagracają pomieszczenia, są lekkie i mobilne. Po drugie ich zaletą jest to, że taki puf wymusza aktywność również przy odpoczynku i zmusza do elegancji w siedzeniu na nim. I to w nich lubię! - mówi Katarzyna Błażejewska - Stuhr

Dzięki możliwości zdjęcia wierzchniej warstwy puf nie trzeba martwić się o ich czystość, ponieważ jest możliwość szybkiego usunięcia zabrudzeń. Atutem puf jest też ich wielkość, dzięki czemu możemy je latwo przenosić pio mieszkaniu, tak aby pasowały do potrzeb rodziny.

Katarzyna i Maciej Stuhr (http://www.naturalniedladzieci.com/)