Półka wisząca z opcją drzwiczek Mirella 1

470,00 zł

329,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Produkt niedostępny
Termin realizacji: 8 - 10 tyg. Stan produktu: Do montażu
Darmowy transport

Na wszystkie zamówienia

Darmowe wnoszenie

Rozładunek oraz wniesienie gratis

Szerokość 39 cm
Wysokość 39 cm
Głębokość 26 cm
Opis

Podstawowe zalety, jakie powinny posiadać klasyczne meble to przede wszystkim wysoka jakość, funkcjonalność oraz ładny, estetyczny wygląd. Wszystkie powyższe cechy posiada prezentowana na zdjęciu, bukowa lub dębowa półka ścienna Mirella. Wydaje się niepozorna. Jednak została zaprojektowana w niezwykle ciekawy sposób, który daje wiele możliwości. Pojedyncza, składa się z prostokątnej bryły. Pomieszczą się w niej książki, płyty. Możemy ją przedzielić dodatkową półka. Wtedy powstaną nam dwie przegrody na gazety, notesy. Chcąc zrobić z niej szafkę, wystarczy doposażyć ją o drewniane, bądź szklane drzwiczki. Inną alternatywą jest zamontowanie w niej dwóch szuflad na artykuły piśmiennicze, biżuterię. Drzwiczki oraz szuflady odsuwają się przy pomocy prostego systemu bezuchwytowego. Gdy zamówimy kilka sztuk stworzy nam się niezwykle oryginalny komplet. Półki można wieszać w dowolnych konfiguracjach i znajdziemy dla nich najróżniejsze zastosowania. Salon zyska pomysłowy zestaw szafek ściennych w symetrycznym, bądź fantazyjnym układzie. Będzie stanowić podstawę do wyeksponowania naszych pamiątek, dekoracji, czy pięknych kwiatów doniczkowych. Posłuży nam również jako zgrabna biblioteczka na ulubione powieści. W kuchni wykorzystamy ją natomiast jako schowek na przyprawy. Ten sprytny produkt przydatny będzie w każdym pomieszczeniu. Wszystko zależy od naszych potrzeb i wyobraźni.

Podstawowa cena zawiera półkę z drewna bukowego, pokrytą olejem i woskiem.

Kolekcja Mirella składa się z niezwykle pomysłowych i ciekawych mebli, które stwarzają nam wiele możliwości. Niektóre z elementów można wykorzystać do kilku pomieszczeń. Meble są wielofunkcyjne, solidne, wykonane z niezwykłą starannością. Mogą być wyprodukowane z przepięknego, litego drewna bukowego, bądź dębowego. Buk jest niezwykle twardy, mocny i dość ciężki, ale dzięki temu wytrzymały i doskonale nadaje się na meble poddawane silnym obciążeniom. Drewno jest jasne, a słoje są niemal niewidoczne. Dąb natomiast, jest masywny, średnio ciężki lub ciężki i posiada wysoką odporność na zużycie. Jego słoje są wyraźnie widoczne, a kolorystyka jest niejednolita.

Buk spodoba się koneserom jasnych, przestronnych wnętrz. Meble dębowe z pewnością przypadną do gustu miłośnikom stylu wiejskiego, ceniących piękno natury i przytulne, sielskie wnętrza.

Seria Mirella to meble uniwersalne, eleganckie i ekologiczne.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy Seart.

Specyfikacja techniczna

Producent IMebler
Materiał Drewno Bukowe, Drewno Dębowe
Styl meble klasyczne, meble nowoczesne, meble skandynawskie
Szerokość 39 cm
Głębokość 26 cm
Wysokość 39 cm
Miejsce przeznaczenia Biuro, Przedpokój, Salon
Termin realizacji 8 - 10 tyg.
Gwarancja 2 lata
Stan produktu Do montażu
Uwagi Produkt w związku z szeroką możliwością konfiguracji traktowany jest jako produkt na specjalne zamówienie (art. 38 pkt. 3 Ustawy o prawach konsumenta) i nie podlega zwrotowi.
ID PRODUKTU 17706
Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Dodaj recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Produkt

Dostawa

Obsługa