Panel przyścienny z drewna dębowego Dember 2

1 480,00 zł
miesięcznie
Meble na raty
Produkt niedostępny
Dostępność: 8 - 10 tyg. Stan produktu: Do montażu
Prawidziwe raty 0
Darmowy transport

Na wszystkie zamówienia

Darmowe wnoszenie

Rozładunek oraz wniesienie gratis

Szerokość 50 cm
Wysokość 150 cm
Głębokość 30 cm
Opis

Wiszący panel jest pomysłowym rozwiązaniem, by uzupełnić przedpokój o dodatkowy mebel. Nie potrzebuje dużej przestrzeni, wystarczy znaleźć wolną ścianę. Dzięki temu uzyskamy prostą szafkę na ubrania.

Prezentowany panel Dember posiada górną półkę na czapki, kapelusze. Pod półką umocowany jest stalowy drążek na wieszaki. Poniżej znajdują się haczyki na torebki . Panel w prosty i szybki sposób pomoże nam uporządkować drobny nieład, panujący w korytarzu, bądź garderobie.

Produkt może być wykonany w 3 wybarwieniach: naturalnym olejowanym, bielonym lub w odcieniu lodowej szarości.

Cena podstawowa obejmuje panel ścienny. Widoczną na zdjęciu głównym, ławkę Dember, można zamówić osobno. 

Pęknięcia, szczeliny, wgniecenia i odpryski na krawędziach to świadomy zabieg, który ma na celu uwidocznienie wspaniałej struktury drewna i uczynienie mebli bardziej stylowymi.

Seria Dember to zestaw mebli przeznaczonych do garderoby lub przedpokoju. Do ich produkcji użyto litego drewna dębowego, a uchwyty oraz pozostałe elementy są stalowe. Wyraźnie widoczna struktura, otwory po sękach oraz niejednolita kolorystyka, to dowód na to, że są one wyprodukowane z w pełni naturalnego materiału. Wszystkie powyższe cechy czynią kolekcję Dember wyjątkową, a każdy produkt staje się unikatowy. 

Kolekcja pięknie wpasuje się w styl rustykalny- ciepły, przytulny, swojski. Paradoksalnie, doskonale odnajdzie się również w pomieszczeniu w klimacie loftowym. Charakterystyczne tu -  zimne, surowe ściany z odrapanej cegły możemy nieznacznie ocieplić, poprzez wprowadzenie mebli drewnianych z elementami metalowymi. Taka aranżacja nie zaburzy industrialnego wyrazu wnętrza, a stanie się ciekawą alternatywą i stworzy nowe horyzonty.

 Serdecznie polecamy pozostałe produkty z serii Dember.

Specyfikacja techniczna

Producent IMebler
Materiał Drewno Dębowe
Styl meble klasyczne, meble nowoczesne, meble skandynawskie
Szerokość 50 cm
Głębokość 30 cm
Wysokość 150 cm
Miejsce przeznaczenia Przedpokój
Dostępność 8 - 10 tyg.
Gwarancja 2 lata
Stan produktu Do montażu
Uwagi Produkt w związku z szeroką możliwością konfiguracji traktowany jest jako produkt na specjalne zamówienie (art. 38 pkt. 3 Ustawy o prawach konsumenta) i nie podlega zwrotowi.
ID PRODUKTU 17671
Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Dodaj recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Produkt

Dostawa

Obsługa