Promocje i negocjace cenowe

Dobra cena, to gwarancja zadowolenia Klienta. Któż nie lubi rabatów, promocji, czy indywidualnych negocjacji pozwalających na zakup produktów w cenach niższych niż te dostępne w sklepie. Porównujemy ceny i dokonujemy zakupu w sklepie, który oferuje najniższą na rynku cenę, lub który daje możliwość negocjacji.

Zapewniamy, że zakupy w Seart to ZAWSZE gwarancja dobrej ceny. Kupując u nas Klient może mieć pewność, że zrobiliśmy wszystko, aby cena była jak najniższa, a warunki zakupu jak najatrakcyjniejsze.

Jak to robimy?

Darmowa dostawa

Kupując w skepie SEART Klient płaci tylko i wyłącznie za meble. Wszelkie koszty związane z logistyką pokrywa nasza firma, co zdecydowanie wyróżnia nas na rynku.

Darmowe płatności elektroniczne

Szybkie i bezpieczne płatności elektroniczne, a także możliwość płatności kartą generują dodatkowe koszty, w postaci prowizji wynikającej z obsługi tych operacji. Klienci naszego sklepu nie ponoszą jednak tych kosztów, bierzemy je w całości na siebie.

Promocje

W każdym miesiącu prowadzimy kampanie promocyjne obniżające ceny wielu kolekcji nawet o 20%. Takie działania gwarantują, że w sklepie SEART trwa nieustanna promocja, obniżająca ceny setki produktów.

Negocjacje

Przy zamówieniach o dużej wartości istnieje możliwość negocjacji ceny. W takim wypadku zamówienie poddajemy szczegółowej analizie, zarówno pod kontem wybranych produktów, miejsca dostawy, jak i wszelkich kosztów jakie musimy ponieść, aby je zrealizować. Jeśli tylko mamy taką możliwość oferujemy Klientom dodatkowy rabat. Negocjacjom cenowym nie podlegają produkty z działu wyprzedaży, oraz te objęte bieżącymi promocjami.

Karta Dużej Rodziny

Wszycy Klienci posiadający KDR ponad 50 naszych kolekcji mogą zakupić z 10% rabatem. Rabat ten nie łączy się z dodatkowymi akcjami promocyjnymi, w takim wypadku obowiązuje korzystniejsza dla Klienta cena.

Kupony rabatowe:

Istnieje możliwość uzyskania indywidualnych kuponów rabatowych, obniżających wartość zamówienia o 5%. Każdy Klient dokonujący zakupu w naszym sklepie, wraz z dostawą otrzymuje broszurę z kodem rabatowym umożliwiającym uzyskanie 5% rabatu na kolejne zakupy. Wystarczy wpisać kupon składając zamówienie, a wartość zamówienia zostanie obniżona o 5%. Jeśli Klient nie posiada w tym momencie zapotrzebowania na kolejne meble, może przekazać kupon innej osobie.

Wyprzedaż:

Sympatyków promocji, lubiacych dreszczyk emocji towarzyszący wyławianiu perełek w dobrej cenie zapraszamy do działu wyprzedaży. Każdego dnia, kilkadziesiąt produktów w bardzo atrakcyjnych, nawet 70% obniżkach czeka na naszych Klientów.

Życzymy udanych i satysfakcjonujacych zakupów!