Promocje i negocjace cenowe

Dobra cena, to gwarancja zadowolenia Klienta. Któż nie lubi rabatów, promocji, czy indywidualnych negocjacji pozwalających na zakup produktów w cenach niższych niż te dostępne w sklepie. Porównujemy ceny i dokonujemy zakupu w sklepie, który oferuje najniższą na rynku cenę, lub który daje możliwość negocjacji.

Zapewniamy, że zakupy w Seart to ZAWSZE gwarancja dobrej ceny. Kupując u nas Klient może mieć pewność, że zrobiliśmy wszystko, aby cena była jak najniższa, a warunki zakupu jak najatrakcyjniejsze.

Jak to robimy?

Darmowa dostawa

Kupując w skepie SEART Klient płaci tylko i wyłącznie za meble. Wszelkie koszty związane z logistyką pokrywa nasza firma, co zdecydowanie wyróżnia nas na rynku.

Darmowe płatności elektroniczne

Szybkie i bezpieczne płatności elektroniczne, a także możliwość płatności kartą generują dodatkowe koszty, w postaci prowizji wynikającej z obsługi tych operacji. Klienci naszego sklepu nie ponoszą jednak tych kosztów, bierzemy je w całości na siebie.

Promocje

W każdym miesiącu prowadzimy kampanie promocyjne obniżające ceny wielu kolekcji nawet o 20%. Takie działania gwarantują, że w sklepie SEART trwa nieustanna promocja, obniżająca ceny setki produktów.

Karta Dużej Rodziny

Wszycy Klienci posiadający KDR mogą zakupić meble z wybranych kolekcji z rabatem. Rabat ten nie łączy się z dodatkowymi akcjami promocyjnymi, w takim wypadku obowiązuje korzystniejsza dla Klienta cena.

Wyprzedaż:

Sympatyków promocji, lubiacych dreszczyk emocji towarzyszący wyławianiu perełek w dobrej cenie zapraszamy do działu wyprzedaży. Każdego dnia, kilkadziesiąt produktów w bardzo atrakcyjnych obniżkach czeka na naszych Klientów.

Życzymy udanych i satysfakcjonujacych zakupów!