Do końca promocji pozostało . Kliknij TUTAJ aby przejść do promocji.

INFOLINIA: 601 316 615

Brak produktów w koszyku.

O Nas


Seart czyli co ?

Wiele osób, czy firm zadaje sobie pytanie, czym tak naprawdę zajmuje się Seart?

A to bardzo prosta odpowiedź – my zajmujemy się spełnianiem marzeń wielu, wielu ludzi. Uszczęśliwiamy ich naszą pracą i tym co tworzymy. Staramy się, aby każdy wyprodukowany przez nas mebel był radością i dumą dla jego posiadacza. Nasz cel to uśmiech na twarzach tych, którzy kupili nasze meble, to lepsza jakość ich życia, poczucie wygody i przytulności.

Firma Seart powstała w Busku Zdroju jako przydomowy, malutki zakład ze sklepikiem o powierzchni 16m2. Jej założycielem był SEkuła ARTur stąd nazwa samej firmy.

Od 2005 roku właścicielem firmy jest Anna Sekuła która nieustannie rozwija firmę i podnosi standardy produkcji jak i obsługi klienta. Zdobyta przez te lata wiedza i doświadczenie pozwoliła na znaczący rozwój firmy, nie tylko jako zakładu produkcyjnego który dziś ma 1700 m2 powierzchni i zatrudnia ponad 40 osób, ale również nas jako ludzi pracujących w firmie.

Obecnie firma Seart to nie tylko produkcja ale również import mebli z całego świata, export do wielu krajów, oraz największy sklep internetowy z meblami drewnianymi w Polsce.

Niemniej jednak, co byśmy nie robili, robimy to z myślą o naszych klientach, gdyż pamiętamy że jesteśmy dla nich i dzięki nim. Każdy wyprodukowany przez nas, czy sprowadzony z innego zakątka świata mebel musi spełniać wysokie wymogi jakościowe, które sami sobie postawiliśmy, gdyż tylko tak możemy dać naszym klientom to co najlepsze. Każdy produkt musi być taki jaki sami chcielibyśmy mieć we własnych domach, każda wykonana praca jakbyśmy wykonywali ją dla siebie, a obsługa klienta taka jak sami chcielibyśmy być obsłużeni.

Do doskonałości brakuje nam wiele, ale pracujemy nad tym nieustannie.

1