Zostaliśmy docenieni

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów stale uzupełniamy naszą ofertę oraz podnosimy jakość obsługi. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych Klientów był zadowolony nie tylko z oferowanych przez nas produktów, ale również z poziomu pracy i zaangażowania naszych pracowików. Szczególnie nam miło, gdy inni zauważają nasze codzienne starania, pozytywnie recenzując naszą pracę, oraz polecając naszą firmę. Pozytywne opinie, nagrody i wyróżnienia dodają nam skrzydeł, motywują do pracy, sprawiają, że ciagle chcemy podnosić jakość naszych usług, tak aby każdy Klient robiąc zakupy w naszym sklepie czuł się wyjątkowo.

W trakcie naszej dotychczasowej działalności zdobyliśmy wiele nagród i wyróżnień, oraz certyfikatów, za które serdecznie dziękujemy.

W 2012 roku naszą pracę doceniły lokalne władze, przyznając firmie Seart wyróżnienie w XVIII edycji konkursu "Chmielniczanin Roku" za osiągnięcia w prowadzeniu zakładu meblarskiego.

W 2015 roku dwukrotnie zostaliśmy wyróżnieni certyfikatem Złotej Siódemki Najlepszych Sklepów Internetowych. TV Expo od wielu lat docenia firmy, które wyróżniają się na polskim rynku. W rankingu brana jest pod uwagę przede wszystkim jakość oferowanych produktów, cena, czas realizacji oraz sposób i koszt transportu. Ponadto, ocenia się również kontakt z biurem obsługi i proces składania zamówienia.

Nasza firma została również wyróżniona znakiem jakości Trusted Shops, który jest symbolem bezpiecznych zakupów w Internecie. Aby uzyskać certyfikat Trusted Shops byliśmy poddani kompleksowym testom bezpieczeństwa, w których brana była pod uwagę m. in. przejrzystość cen, zdolność kredytowa, jakość obsługi Klienta oraz ochrona danych osobowych.

Jasne zasady bezpieczeństwa i pofności są dla nas priorytetem.Witryna seart.pl spełniła wszystkie restrykcyjne wymogi aby zostać uchonorowana certyfikatem Comodo Secure, który jest gwarantem nie tylko wiarygodności firmy, ale także sprawia, że poufne dane użytkowników nie trafią w niepowołane ręce.

W 2014 roku nasze meble - Krzesło Dębowe Rustyk 1 oraz Biurko Sosnowe Mexico BR 3 nagrodzono w Rankingu Czytelników Czas na Wnętrze. Krzesło Dębowe Rutyk 1 zostało nagrodzone Złotym Medalem Grand Prix oraz otrzymało Medal w kategorii Materiał oraz Wart Swojej Ceny. Czytelnicy wyróżnili również Biurko Sosnowe Mexico BR 3, które otrzymało Medal w kategorii Wart Swojej Ceny. Sklep Seart. pl był jedynym patronem sondażu Czytelnicy Oceniają. 

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wszystkie nagrody i wyróżnienia. Są one dla nas zobowiazaniem do nieustannego rozwoju i podnoszenia jakości oferowanych przez nas usług.