Nadstawka dębowa do komody Harmoni

1 250,00 zł

1 125,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Produkt niedostępny
Termin realizacji: 8 - 12 tyg. Stan produktu: Do montażu
Darmowy transport

Na wszystkie zamówienia

Darmowe wnoszenie

Rozładunek oraz wniesienie gratis

Szerokość 140 cm
Wysokość 106 cm
Głębokość 32 cm
Opis

Komody z serii Harmoni można doposażyć o nadstawkę. Zyskają dzięki temu dodatkowe zastosowanie. Posłużą za elegancką witrynę z przesuwnymi drzwiami do jadalni. W ten sposób skompletujemy w jednym miejscu cały serwis obiadowy oraz kawowy. Za szklanymi drzwiami z dębowymi uchwytami wyeksponujemy wytworny zestaw porcelany. Mebel zdobią piękne sęki. Szafka została wykonana przy użyciu płyty stolarskiej fornirowanej drewnem dębowym lakierowanym, który ma zwiększoną odporność na zarysowania, czy wgniecenia.

Minimalizm, ale nie chłód i surowość skandynawskiej aury. Niska temperatura powietrza wcale nie przekłada się na styl, jaki panuje w szwedzkich domach. Szwedzi kochają naturalne, ekologiczne materiały oraz jasną kolorystykę. Drewniane meble sprawiają, że pomieszczenie staje się bardziej przytulne. Skandynawskie wnętrza są niezwykle ciepłe, gościnne, rodzinne. Znajdziemy tu spokój, radość, swobodę, sielankę. Jednak poza tą beztroską bardzo istotne jest to, by meble były ładne, starannie wykonane, a przede wszystkim funkcjonalne.

Podstawowa cena zawiera nadstawkę ze szklanymi, przesuwnymi drzwiczkami. Szerokie komody dębowe Harmoni numer 1 oraz 2, dostępne są do nabycia osobno.

Kolekcja Harmoni spełnia wszystkie powyższe warunki, by wpasować się w skandynawski klimat. Dopełnieniem tego będą takie dodatki jak: kolorowe poduszki, dywaniki z owczej skóry, grubo tkane pledy, narzuty w monochromatycznych, geometrycznych kształtach, czy pasiaste chodniki. Nie przesadzajmy jednak z nadmiernie mocnymi odcieniami, gdyż w aranżacji skandynawskiej przewodzi biel.

Nowoczesne ujęcie Skandynawii, jakie odnajdziemy w kolekcji Harmoni, skłania nas do zastosowania produktów industrialnych, czyli na przykład metalowych lamp lub krzeseł. Beżowe ściany udekorujemy antyramami z cytatami.

Polecamy pozostały asortyment z serii skandynawskiej.

Specyfikacja techniczna

Producent MobArte International
Materiał Drewno Dębowe, MDF
Szerokość 140 cm
Głębokość 32 cm
Wysokość 106 cm
Miejsce przeznaczenia Jadalnia, Salon
Termin realizacji 8 - 12 tyg.
Gwarancja 2 lata
Stan produktu Do montażu
ID PRODUKTU 17837
Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Dodaj recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Produkt

Dostawa

Obsługa