Mirella


-30%
PROMOCJA
ramka

Bukowe lub dębowe meble do przedpokoju i nie tylko. Możecie Państwo wybrać, który rodzaj wolicie. Jasny, elegancki buk, czy naturalny, z wyraźnie widoczną strukturą drewna i usłojenia, dąb. Dużo możliwości zastosowania, użytkowania oraz dopasowania do określonego stylu. Klasyka, czy rustyk? Kolekcja Mirella oferuje wiele ciekawych rozwiązań.

 
 

Kolekcja Mirella, której dotyczy oferta, to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Dlaczego? Opisuje ją co najmniej 10 epitetów: efektowność, elegancja, uniwersalizm, wielofunkcyjność, różnorodność, solidność, staranność wykonania, sprytne rozwiązania, natura, rustyk, klasyka. Jak to możliwe? Pokrótce wyjaśniamy. Jeden mebel posiada wiele funkcji. Przykład stanowi półka, która, jako podstawowa jest przestrzenna, a może być: z szufladami, z dodatkową półką, drzwiczkami szklanymi albo drewnianymi. Dzięki tym opcjom wykorzystamy ją praktycznie do każdego pomieszczenia i dostosujemy do oczekiwanych potrzeb. Kolejnym, niezwykle interesującym meblem i ciekawie zaprojektowanym jest panel ścienny z górną półką, z możliwością pionowego lub poziomego montażu. Ten sam wieszak wykorzystamy na kilka różnych sposobów. W pionie będzie odpowiedni do wąskiego wnętrza, gdzie nie mamy za dużo miejsca, a chcielibyśmy stworzyć wraz z lustrem, niewielką przymierzalnię. Wybrany strój, który mamy zamiar włożyć, powiesimy na drążku od panelu. W poziomie swoje zastosowanie znajdzie jako szeroki wieszak do przedpokoju, obok którego postawimy szafę i ławkę.

Wśród mebli z kolekcji Mirella znajdziemy liczne przykłady ich multifunkcjonalności: stolik RTV z wnękami i szufladami doskonale spełniający także rolę ławki na korytarz; konsola, będąca jednakowo szafką na buty, czy szafka wisząca z szufladą, nadająca się wszędzie tam, gdzie potrzebujemy zgrabnego schowka. Ponadto poszczególne elementy wspaniale się ze sobą łączą i możemy powiesić je w rozmaitych konfiguracjach. I ponownie doskonałym przykładem na to będzie wspomniana wcześniej półka przestrzenna. Układ kilku brył zamykanych i otwartych pozwoli stworzyć nam nieograniczone możliwości. Można zestawić je razem: jedna pod drugą, obok siebie – symetrycznie, niesymetrycznie albo każdą osobno. Z pewnością przyciągną uwagę i będą stanowić oryginalną ozdobę w naszym salonie.

Cały zestaw Mirella to sprytnie pomyślany i wykonany komplet eleganckich mebli do przedpokoju. Dzięki nim w pełni wyposażymy go i każdy najmniejszy przedmiot będzie mieć swoje miejsce. Uporządkujemy buty, chowając je do szafek, w dużych szafach poukładamy ubrania, na górnych półkach położymy czapki i rękawiczki. Panele wykorzystamy na parasole, komody "będą dzielnie dzierżyć" nasze ciężkie reklamówki z zakupami oraz torebki. Zawsze niezbędne lustro w dwóch wymiarach, "pokaże" nam nasze oblicze, tuż przed wyjściem z domu. Wszystkie szuflady i drzwi otwierane są za pomocą prostego systemu bezuchwytowego.

Poza wszelakimi, ogromnymi możliwościami, jakie niosą za sobą meble Mirella, są one również piękne i solidnie wykonane. Ich piękno przejawia się choćby w 2 rodzajach materiałów, z których zostały wytworzone. Do wyboru mamy tu: jasny, przejrzysty buk lub doskonale naturalny, z wyraźnie widoczną strukturą drewna, dąb. Meble są zarazem olejowane i woskowane. Drewno bukowe ma słoje niemal niewidoczne. Idealnie wpasuje się w klasyczne, przestronne wnętrza i optycznie rozjaśni i powiększy przestrzeń. Dąb natomiast, jest masywny, średnio ciężki lub ciężki i posiada wysoką odporność na zużycie. Jego słoje są wyraźnie widoczne, a kolorystyka jest niejednolita. Meble dębowe przypadnie do gustu miłośnikom stylu rustykalnego, ceniących piękno natury i przytulne, sielskie klimaty.

Jesteśmy przekonani, że kolekcja Mirella zagości w Państwa domach na długie lata i będzie cieszyć swoim widokiem oraz funkcjonalnością.

Serdecznie polecamy.