INFOLINIA: 601 316 615

Brak produktów w koszyku.

Meble drewniane do sypialni

Sypialnia to pomieszczenie, w którym odpoczywamy, relaksujemy się i regenerujemy siły. Warto więc zadbać, aby było to miejsce komfortowe i pełne harmonii. Aby uzyskać taki efekt w aranżacji sypialni, warto wykorzystać meble z litego drewna. Solidne łóżka drewniane, praktyczne szafki nocne, drewniane komody, praktyczne szafy – to meble niezbędne w sypialni. Całość warto uzupełnić o toaletki, bieliźniarki i skrzynie, które nadadzą sypialni specjalnego charakteru. W naszej ofercie znajdziecie meble do sypialni z drewna sosnowego, dębowego, bukowego, świerkowego. Nasz oferta mebli do sypialni bazuje na produktach w stylu nowoczesnym oraz stylu rustykalnym. Dodatkowo oferujemy drewniane meble do sypialni nowoczesnych oraz skandynawskich, a nawet boho. Nasze meble sypialniane z litego drewna charakteryzują się najwyższą jakością i kunsztem wykończenia. Wykończenie mebli drewnianych sypialniach jest niezwykle istotne w aspekcie naszego zdrowia, dlatego do wyboru oferujemy przyjazne dla organizmu ludzkiego i środowiska meble do sypialni woskowane, olejowane i lakierowane.

 
 • Tapicerowane łóżko DESEO 140

  RATY 0%
  6 150,00 zł
 • Stolik kawowy drewniany dębowy PORTLAND 1

  RATY 0%
  1 559,00 zł
 • Komoda drewniana dębowa PORTLAND 1

  RATY 0%
  6 585,00 zł
 • Komoda drewniana dębowa PORTLAND 2

  RATY 0%
  4 069,00 zł
 • Biurko drewniane DENVER 1

  RATY 0%
  Już od: 2322,00 zł
 • Stolik kawowy drewniany dębowy PORTLAND 7

  RATY 0%
  2 044,00 zł
 • Biurko drewniane DENVER 2

  RATY 0%
  Już od: 1818,00 zł
 • Komoda / Bieliźniarka drewniana dębowa PORTLAND

  RATY 0%
  6 105,00 zł
 • Komoda drewniana DENVER 3

  RATY 0%
  Już od: 1669,00 zł
 • Szafka RTV drewniana dębowa PORTLAND 2

  RATY 0%
  5 414,00 zł
 • Komoda drewniana DENVER 6

  RATY 0%
  Już od: 1284,00 zł
 • Konsola drewniana DENVER 2

  RATY 0%
  Już od: 1000,00 zł
 • Szafka RTV drewniana dębowa TAMPA 2

  RATY 0%
  4 973,00 zł
 • Komoda drewniana DENVER 8

  RATY 0%
  Już od: 886,00 zł
 • Komoda / Bieliźniarka drewniana dębowa TAMPA

  RATY 0%
  5 261,00 zł
 • Komoda drewniana dębowa TAMPA 2

  RATY 0%
  3 745,00 zł
 • Szafka RTV drewniana dębowa TAMPA 1

  RATY 0%
  6 158,00 zł
 • Komoda drewniana dębowa Austin

  RATY 0%
  5 766,00 zł
 • Konsola drewniana DENVER 1

  RATY 0%
  Już od: 1237,00 zł
 • Tapicerowane łóżko DESEO 160

  RATY 0%
  6 370,00 zł
 • Komoda drewniana DENVER 4

  RATY 0%
  Już od: 2066,00 zł
 • Komoda drewniana dębowa TAMPA 1

  RATY 0%
  5 870,00 zł
 • Komoda drewniana DENVER 7

  RATY 0%
  Już od: 1829,00 zł
 • Stolik kawowy drewniany dębowy PORTLAND 3

  RATY 0%
  1 965,00 zł
 
2

FAQ

Meble drewniane do sypialni – jakie meble są popularne?

Drewniane meble do sypialni mogą okazać się świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy cenią sobie styl i klasę w wystroju wnętrz. Wskazany surowiec niewątpliwie kojarzyć się może z elegancją, a także z przytulną atmosferą, na której budowaniu w sypialni zależy wielu osobom. Wspomniane pomieszczenie przeznaczone jest bowiem do wypoczynku. W licznych przypadkach drewniane meble do sypialni świetnie się prezentują, a jednocześnie mają sporo do zaoferowania pod kątem użytkowym. Jako główny punkt całościowej aranżacji bez wątpienia wykorzystać można drewniane łóżko. Z kolei w celu zagospodarowania dostępnego miejsca pod kątem przechowywania świetnym pomysłem może być postawienie w sypialni drewnianej skrzyni, szafy, czy też komody. Wspaniałym uzupełnieniem wystroju mogą być szafki nocne ustawione po bokach łóżka. Dzięki temu ma się przestrzeń do tego, aby trzymać w pobliżu przydatne drobiazgi. Nie ulega wątpliwości, że w procesie kompletowania wyposażenia należy uważnie przyglądać się dopasowaniu wymiarów mebli do metrażu urządzanego pomieszczenia. Dodatkowo warto zadbać o spójność kompozycji oraz o to, aby przestrzeń była przyjazna dla użytkownika zarówno z estetycznego, jak i praktycznego punktu widzenia.

Drewniane meble do sypialni – jakie aranżacje są popularne?

Gdy wybiera się meble do sypialni, do dyspozycji jest szerokie spektrum propozycji. Drewniane wyposażenie jest dosyć uniwersalne, co sprawia, że można je wykorzystywać w bardzo różnorodnych koncepcjach aranżacyjnych. Modele, które są dekoracyjne, mogą wspaniale pasować do wnętrz rustykalnych, które niejednokrotnie skupiają się na przepychu, swojskości oraz nawiązaniach do tradycji. W przestrzeniach nowoczesnych, skandynawskich oraz prowansalskich ciekawym rozwiązaniem mogą się okazać meble proste i skromne. Drewniane meble do sypialni wykorzystujące elementy metalowe mogą się doskonale sprawdzić w pomieszczeniach urządzonych w stylu industrialnym. Osoby zainteresowane mają tutaj do dyspozycji naprawdę szerokie spektrum możliwości, co pozwala na opracowywanie intrygujących oraz estetycznych aranżacji. Ważne jest jednak to, aby przeanalizować dokładnie kwestie związane z dopasowaniem stylistycznym oraz kolorystycznym poszczególnych elementów wystroju wykorzystywanych w pomieszczeniu.

Meble do sypialni – jakie materiały są często używane?

Bardzo ciekawą propozycją mogą okazać się meble do sypialni z drewna świerkowego, dębowego, sosnowego, czereśniowego, jesionowego, olchowego, czy też bukowego. Warto zdawać sobie sprawę z faktu, że drewno jest bardzo trwałym i wytrzymałym surowcem. Dzięki temu materiał ten może być eksploatowany w przestrzeni niejednokrotnie przez naprawdę długi czas. Dodatkowo wskazany surowiec jest prosty w modyfikacji. Osoby ceniące sobie eksperymentowanie z wystrojem posiadanego wnętrza mogą więc personalizować wyposażenie, a także wprowadzać do niego rozmaite zmiany. Ponadto dobrze jest pamiętać o tym, że drewniane meble do sypialni w wielu przypadkach mogą zaoferować bardzo atrakcyjny stosunek ceny do jakości, co jest niewątpliwie istotnym czynnikiem w procesie decyzyjnym. Starannie wykonane z drewna meble do sypialni mogą być świetnym pomysłem zarówno z wizualnego, jak i funkcjonalnego punktu widzenia.

Meble z drewna do sypialni – zaskakujące połączenia mebli?

Osoby, które chcą wykorzystywać w swojej przestrzeni drewniane meble do sypialni, mogą zdecydować się zarówno na stonowane, jak i nieco eksperymentalne kompozycje. Zastosowanie dosyć jednolitych odcieni w aranżacji może być świetnym pomysłem dla tych, którzy cenią sobie subtelne wnętrza. Z kolei wdrożenie do sypialni kontrastowych zestawień, czy też stylistyk potrafi być bardzo efektownym sposobem na urządzanie posiadanej przestrzeni. Takie kompozycje mogą przyciągać uwagę, a także intrygować. Połączenia jasnych i ciemnych kolorów w wielu przypadkach wyglądają naprawdę interesująco. Należy więc dokładnie przyjrzeć się swoim upodobaniom oraz oczekiwaniom w stosunku do aranżacji.