INFOLINIA: 601 316 615

Brak produktów w koszyku.

Drewniane meble boho

Styl boho to jeden z najbardziej popularnych nurtów wnętrzarskich w ostatnim czasie. Nic dziwnego, bo oprócz harmonii cechuje się również wolnością i luzem. Boho styl wnosi ukojenie do aranżacji wnętrz, ponieważ na ten klimat składają się głównie meble boho i boho ozdoby wykonane głównie z naturalnych surowców. Zarówno sypialnia boho, jak i boho salon to wnętrza, w których królują meble drewniane w ciepłych barwach. Aby wprowadzić klimat boho do wnętrza należy przede wszystkim skupić się na wyborze odpowiednich mebli. Solidne meble w stylu boho wykonane z naturalnych materiałów będą doskonałą bazą do tworzenia rozmaitych aranżacji. Chociaż styl boho kusi ogromem wspaniałych dekoracji, meble drewniane są przecież filarem wystroju każdego pomieszczenia. Najważniejsze, aby meble boho do sypialni czy jadalnia w stylu boho tworzyły wnętrze pełne ciepła i swobody. Oprócz walorów wizualnych kieruj się również jakością wykonania i komfortem użytkowania mebli drewnianych. Aranżując salon boho czy sypialnię zwróć uwag, czy preferowana kolekcja mebli jest w stanie wyposażyć kluczowe pomieszczenia twojego mieszkania. Decydując się na meble drewniane w tym samym stylu zyskasz spójne wnętrze w dobrym guście.

 
 • Stół drewniany okrągły CARY 1

  RATY 0%
  5 062,00 zł

Polecane produkty

 • Szafka nocna Sosnowa Marika 2

  Szafka nocna Sosnowa Marika 2

  310,50 zł

  Brak w magazynie

 • szafka nocna z drewna rustykalna do sypialni sosnowa wysoka

  Szafka nocna drewniana Rustyk 3

  W MAGAZYNIE
  1 136,00 zł
 • drewniana szafka nocna rustykalna do sypialni sosnowa wąska

  Szafka nocna drewniana Rustyk 1

  W MAGAZYNIE
  994,00 zł
 • bieliźniarka do sypialni

  Komoda z szufladami Tennessee 3

  W MAGAZYNIE
  3 553,00 zł
 • szafka nocna drewniany blat metalowy stelaż

  Szafka nocna na metalowych nogach Tennessee 4

  W MAGAZYNIE
  561,00 zł
 • łóżko drewniane w stylu boho

  Łóżko Tennessee 3 - 140 cm

  2 411,00 zł
 
1

FAQ

Meble boho – czy zakup jest opłacalny?

Bardzo ciekawym rozwiązaniem do kuchni, jadalni, przedpokoju, sypialni, czy też salonu okazać się mogą w wielu sytuacjach meble boho. Takie wyposażenie stawia na luz, harmonię, a także pewną dozę swojskości. Może być ono świetną opcją dla tych, którzy chcą budować przyjazną atmosferę w przestrzeni, co nieraz ma duże znaczenie w odniesieniu do pomieszczeń przeznaczonych do spędzania czasu z bliskimi, czy też wypoczynku. Meble boho w licznych przypadkach mogą zaoferować atrakcyjny stosunek ceny do jakości, co jest istotne z perspektywy zarządzania własnym budżetem. Przy wyborze wyposażenia meblowego warto określić, ile środków chce się przeznaczyć na ten cel. Może to być bardzo pomocne w procesie decyzyjnym. Precyzyjnie wykonane meble boho mogą wspaniale wyglądać w pomieszczeniach, a jednocześnie być wygodne w użytkowaniu. Dobrze jest tutaj niewątpliwie przeanalizować swoje potrzeby, a także gruntownie przyglądać się parametrom technicznym poszczególnych rozwiązań. Wyposażenie powinno być bowiem dopasowane do metrażu urządzanego pomieszczenia. W odniesieniu do mebli ukierunkowanych na przechowywanie należy weryfikować również przestrzeń dostępną do zagospodarowania na ten cel. Istnieje więc tutaj szereg aspektów, które trzeba mieć na uwadze.

Meble drewnine boho – jakie meble są popularne?

W swojej kompozycji aranżacyjnej można wykorzystywać rozmaite meble boho. Nieraz mogą się one świetnie sprawdzić zarówno od strony wizualnej, jak i praktycznej. W przypadku sypialni jako główny punkt wystroju można zastosować drewniane łóżko. Po jego bokach przydać się mogą bez wątpienia szafki nocne, w których można trzymać podręczne drobiazgi. Świetną opcją mogą być również szafy, ponieważ zarządzanie przestrzenią pod kątem przechowywania jest bardzo istotnym aspektem w procesie urządzania pomieszczeń. Na terenie przedpokoju można umieścić panele wieszakowe, czy też garderoby, a także szafki na buty. W jadalni i kuchni centralnym punktem aranżacji może być stół. Z kolei na obszarze salonu wspaniałą propozycję stanowić mogą stoliki kawowe, a także komody, kredensy, regały i witryny, które umożliwiają stworzenie intrygującej ekspozycji składającej się z fotografii, pamiątek, czy też przedmiotów o charakterze kolekcjonerskim. Możliwości są w tym zakresie naprawdę szerokie.

Drewniane meble boho – jakie materiały są często używane?

Starannie wykonane z drewna sosnowego meble boho okazać się mogą bardzo efektownym rozwiązaniem w sferze aranżacji posiadanego wnętrza. Nie ulega wątpliwości, że takie wyposażenie może być pomocne w budowaniu przytulnego klimatu w przestrzeni. Dodatkowo warto pamiętać o tym, że drewno jest surowcem prostym w modyfikacji. Pozwala to na personalizację wyposażenia oraz dosyć proste dopasowywanie wyrobów do indywidualnych potrzeb i preferencji. Drewno to solidny materiał, którego trwałość i wytrzymałość sprawia, że może być on wykorzystywany w przestrzeni nieraz przez naprawdę bardzo długi czas. Z funkcjonalnego punktu widzenia meble boho stanowić mogą w wielu przypadkach interesującą propozycję, nad której wykorzystaniem w swoim wnętrzu warto się zastanowić.

Meble boho – zaskakujące połączenia mebli?

Osoby, które lubią eksperymentować z aranżacją wnętrz, mogą zdecydować się na mieszanie rozmaitych stylistyk. Meble boho mogą się nieraz świetnie prezentować z wyposażeniem utrzymanym w stylu rustykalnym, gdyż oba warianty estetyczne nawiązują w pewien sposób do swojskości. Interesującym rozwiązaniem w wielu sytuacjach może okazać się również komponowanie ze sobą mebli w stylu boho na zasadzie kontrastu. Jasne wyposażenie można efektownie zestawiać z ciemnymi propozycjami. Taka koncepcja może przyciągać uwagę i wyglądać bardzo stylowo, co z pewnością nie pozostaje bez znaczenia. Meble boho stanowić mogą ciekawą opcję dla tych, którzy cenią sobie luźny wystrój przestrzeni. Z pewnością warto tutaj dokładnie przeanalizować swój pomysł dotyczący wnętrza. Zarówno stonowana, jak i nieco szalona aranżacja może się wspaniale prezentować.