Loading..

Product was successfully added to your shopping cart.

Kim Jesteśmy

Seart.pl - Producent mebli drewnianych i sklep meblowy. Od wielu lat naszą pasją są piękne, drewniane meble. Tworzymy je dla wymagających klientów oraz wszystkich tych, którzy pragną posiadać nie tylko przedmioty unikalne, ale także wyjątkowe meble. Każda kolekcja jest owocem naszych fascynacji, którymi chcemy podzielić się również z Państwem

Opinie naszych klientów

Łóżko solidne, wykonane bardzo starannie. Świetnie się prezentuje w mojej sypialni.
Grzegorz z Częstochowy
Witam, łóżeczko świetne, wszystko w komplecie, transport super, szybka dostawa.
Patryk z Warszawy
Jestem bardzo zadowolona z zakupu, gorąco polecam!
Aleksandra z Opola
Regał, jakiego szukałam od dawna, zgodny z moimi oczekiwaniami. Dziękuję :).
Anna z Oleśnicy
 
 
INFOLINIA: 41 370 8006

Brak produktów w koszyku.

Kredensy drewniane: sosnowe, mahoniowe, rattanowe

Kredensy

Powraca moda na kredensy z drewna, dlatego oferujemy bardzo szeroki wybór między innymi sosnowe, mahoniowe i dębowe. Kredens to mebel pojemny i praktyczny.
 
 
Kredens z drewna powraca do łask i coraz częściej gości w naszych domach. Masywny, pakowny mebel, pełen szufladek i zakamarków, nadaje wnętrzom naszej kuchni czy salonu, rustykalnego klimatu i przytulności. Kto może czyści, odnawia i maluje pamiątkę po babci, kto nie ma takich rodzinnych skarbów może szukać szczęścia na giełdzie staroci, lub po prostu zawitać w sklepie SEART. Polecamy kredensy z drewna sosnowego, mahoniowego, dębowego w bogatej kolorystyce i różnorodności stylu. Jak to robimy, że nowy kredens, wygląda prawie jak ten z babcinej kuchni? Masywne drewno i zachowanie technik sprzed lat, to tylko niektóre sposoby. Do niektórych kolekcji stosujemy drewno z odzysku, z pęknięciami i śladami po gwoździach, ale najważniejszy nasz atut to pasja i ręczna robota. I tak powstają piękne kredensy rustykalne, kredensy w stylu prowansalskim, kredensy białe, kredensy wiejskie, a wszystko po to by cieszyć naszych Klientów.