Drewniane lustro dębowe

Więcej widoków

Lustro w ramie z drewna dębowego Dember 2

1 060,00 zł
miesięcznie
Meble na raty
Produkt niedostępny
Dostępność: 8 - 10 tyg. Stan produktu: Do montażu
Prawidziwe raty 0
Darmowy transport

Na wszystkie zamówienia

Darmowe wnoszenie

Rozładunek oraz wniesienie gratis

Szerokość 50 cm
Wysokość 100 cm
Głębokość 3 cm
Opis

Polecamy Państwu przydatne w każdym domu duże, prostokątne lustro w drewnianej ramie. Jest to praktyczny produkt do przedpokoju lub na korytarz, z którego skorzysta każdy domownik. Panie przed wyjściem poprawią makijaż i fryzurę, panowie przeczeszą włosy, dopasują marynarkę.

Lustro jest niezwykle eleganckie i stylowe. Rama została wykonana z pięknego, solidnego drewna dębowego. Do wyboru w kolorach: naturalnym olejowanym, bielonym lub w odcieniu lodowej szarości.

Pęknięcia, wgniecenia, szczeliny i odpryski na krawędziach to świadomy zabieg, który ma na celu uwidocznienie wspaniałej struktury drewna i uczynienie mebli bardziej niepowtarzalnymi.

Do kompletu polecamy pozostałe produkty z kolekcji Dember.

Seria Dember to zestaw mebli przeznaczonych do garderoby lub przedpokoju. Materiał, z którego je wyprodukowano to połączenie drewna dębowego i stali, które ciekawie ze sobą współgrają. Wyraźnie widoczna struktura, otwory po sękach oraz niejednolita kolorystyka, to dowód na to, że są to produkty w pełni naturalne. Wszystkie powyższe cechy czynią meble Dember wyjątkowymi, a każdy produkt staje się unikatowy. Kolekcja pięknie wpasuje się w różne style, na przykład sielski - rustykalny, czy industrialny.

Specyfikacja techniczna

Producent IMebler
Materiał Drewno Dębowe
Styl meble klasyczne, meble nowoczesne, meble skandynawskie
Szerokość 50 cm
Głębokość 3 cm
Wysokość 100 cm
Miejsce przeznaczenia Przedpokój
Dostępność 8 - 10 tyg.
Gwarancja 2 lata
Stan produktu Do montażu
Uwagi Produkt w związku z szeroką możliwością konfiguracji traktowany jest jako produkt na specjalne zamówienie (art. 38 pkt. 3 Ustawy o prawach konsumenta) i nie podlega zwrotowi.
ID PRODUKTU 17674
Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Dodaj recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Produkt

Dostawa

Obsługa