Lustro w drewnianej ramie Lukas 1

765,00 zł

535,50 zł

Produkt niedostępny
Dostępność: 8 - 12 tyg. Stan produktu: Do montażu
Darmowy transport

Na wszystkie zamówienia

Darmowe wnoszenie

Rozładunek oraz wniesienie gratis

Szerokość 54 cm
Wysokość 101 cm
Głębokość 3,5 cm
Opis

Produkt niezwykle przydatny w każdym domu to lustro. Nie sposób wyobrazić sobie bez niego codziennego funkcjonowania. Łazienkowe lustro widzi nasze oblicze zaraz po przebudzeniu, to przy toaletce jest z nami w czasie prawie rytualnego, powtarzajacego się dzień w dzień, szykowania do pracy. Garderobiane lustro towarzyszy nam przy okazji dobierania odpowiedniego stroju na daną okazję. Wreszcie przedpokojowe, zawzwyczaj największe ze wszystkich, żegna nas tuż przed wyjściem do pracy. To przeglądając się właśnie w nim przechodzimy subiektywną, samokrytyczną ocenę czy wszystko jest w porządku i możemy wyjść z domu. 

Widoczne na zdjęciu, to prostokątne lustro Lukas w drewnianej ramie. Jest stylowe i eleganckie. Odpowiednie będzie nad komodę. Dzięki zestawieniu go z pozostałymi elementami z serii Lukas uzyskają Państwo zgrabny i praktyczny komplet mebli do przedpokoju.

Rama lustra może być wykonana z drewna bukowego lub dębowego.

Podstawowa cena zawiera lustro w ramie bukowej, pokrytej olejem oraz woskiem.

Naturalne, lite drewno, wspaniała kolorystyka oraz elegancki kształt sprawiają, że na takie meble patrzy się z wielką przyjemnością. Dodajmy do tego jeszcze wielofunkcyjność oraz uniwersalizm, i nie ulega wątpliwości fakt, że mamy produkt najwyższej jakości.

Kolekcja Lukas to stylowe: lustra, komody, wieszaki, półki ścienne, ławki, szafki na buty, stoliki rtv, stoły.

Pomysłowym rozwiązaniem jest możliwość wyboru rodzaju drewna. Dla koneserów jasnych, przestronnych aranżacji wnętrz oraz mebli optycznie powiększających pokój, mamy te z drewna bukowego. Miłośnikom rustyku, gdzie pokazana jest sama natura, polecamy dąb. Wyraźnie zaznaczona jest tu struktura drewna i usłojenie drzewa, a niejednolita kolorystyka czyni je niepowtarzalnymi. Dodatkowo w ofercie mają Państwo jaśniejszy - dąb bianco, bądź ciemniejszy odcień – dąb dziki.

Szczeliny, nierówne krawędzie, pęknięcia to naturalna cecha drewnianych mebli i nadaje im bardziej stylowy, sielski i przytulny charakter.

Serdecznie polecamy pozostałe produkty dostępne w naszym sklepie internetowym.

Specyfikacja techniczna

Producent IMebler
Materiał Drewno Bukowe, Drewno Dębowe
Styl meble klasyczne, meble nowoczesne, meble skandynawskie
Szerokość 54 cm
Głębokość 3,5 cm
Wysokość 101 cm
Dostępność 8 - 12 tyg.
Gwarancja 2 lata
Stan produktu Do montażu
Uwagi Produkt w związku z szeroką możliwością konfiguracji traktowany jest jako produkt na specjalne zamówienie (art. 38 pkt. 3 Ustawy o prawach konsumenta) i nie podlega zwrotowi.
ID PRODUKTU 17796
Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Dodaj recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Produkt

Dostawa

Obsługa